Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Fsociety - 18-06-2016 08:44

Taka prawda, że olewasz ludzi a teraz próbujesz ofiarnie ratować się z tej sytuacji... Nie polecam współpracować z tym niepoważnym człowiekiem.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - mickelem - 18-06-2016 18:46

teraz to z chin opłaca się brac case do telefonów Wink
Pozdrawiam


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 18-06-2016 21:01

Właśnie słyszałem i sam ostatnio kupiłem, muszę się bardziej zainteresować tematem.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Menthol - 20-06-2016 12:12

Przeczytałem wszystko, wszystko spoko treści pomocne i interesujące trzymam kciuki za pierwsze 6 zer na koncie, i mam kilka pytań:

- Zajmujesz się tylko taką "taniochą" czyli przedmioty za 1-3$?
- Ile zamawiasz sztuk, wiadomo jeżeli drobnica to można więcej ale powiedzmy że interesuje mnie przedmiot w pudełku wielkości pudełka telefonu, i wadze około 1.3kg planował bym sprzedawać około 10-15 sztuk miesięcznie na początku ile byś zamawiał? Myślę o 20sztukach.

- Konkretny przykład o którym myślę:
Cena towaru na allegro ok. 200zł,
w chinach 12-13$ czyli około 50zł.
Sprzedawać za 180zł
Po zapłaceniu: Cło+Vat oraz Vat+Podatek na rękę zostało by około 70zł.

Myślisz że to dobry zarobek czy lepiej poszukać czegoś tańszego na czym można rzucić większą przebitkę i sprzedać więcej. Z góry dzięki za rade Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 21-06-2016 22:03

Dobry. Wrzucam wyniki z ostatnich 3 dni, baardzo słabo.

21.06 – 130,32 (dynamika do poprzedniego miesiąca 68%)

20.06 – 354,68 (dynamika do poprzedniego miesiąca 186%)

17.06 – 59,88 (dynamika do poprzedniego miesiąca 31%)

Chciałbym powiedzieć że mam na facebooku 49 lajków, jeden mi brakuje do pierwszego sukcesu. http://importzchin24.pl/

***

Aktualnie tylko taniocha, nie chcę szaleć i zamawiam na spokojnie. Zamawiam od 50 do 1000sztuk, zależy czego. W kilku sklepach mam duże zniżki więc, zamawiam częściej po 50ztuk np.

Twój przykład musiałbym przeanalizować z większymi szczegółami. Możesz napisać mi na PW. Obiecuję że nie sprowadzę dla siebie. Obawiam się że może to być mina.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - plascadeine - 21-06-2016 22:34

(21-06-2016 22:03)zuhsm.pl napisał(a):  ...jeden mi brakuje do pierwszego sukcesu. http://importzchin24.pl/

***

No to już nie brakuje Idea


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Bazor - 21-06-2016 22:49

Powielam pytania @Menthol, tez jestem ciekaw i sam mialem zamiar zadac podobne pytania.
A dodam jeszcze coś od siebie, opłaca się zakładać aukcje na allegro z produktem z chin i w razie gdy ktoś dokona zakupu u mnie ja mu wyśle produkt z chin co troche pewnie komplikuje sprawe, macie z tym jakieś doświadczenie ? Czy lepiej się w to nie bawić i zamówić do siebie te sztuki hurtowo


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Menthol - 22-06-2016 21:40

(21-06-2016 22:49)Bazor napisał(a):  Powielam pytania @Menthol, tez jestem ciekaw i sam mialem zamiar zadac podobne pytania.
A dodam jeszcze coś od siebie, opłaca się zakładać aukcje na allegro z produktem z chin i w razie gdy ktoś dokona zakupu u mnie ja mu wyśle produkt z chin co troche pewnie komplikuje sprawe, macie z tym jakieś doświadczenie ? Czy lepiej się w to nie bawić i zamówić do siebie te sztuki hurtowo

Powiem Ci ze swojego przykładu: Nie, to głupi pomysł, dlaczego?
- Nie jesteś pewny czy osoba na która zamawiasz nie dostanie dodatkowego cła.
- Wysyłka jak i dostarczenie to nawet: 30dni. Komu będzie się chciało czekać. Każdy woli zapłacić parę złoty więcej i mieć towar za 2-3 dni.

Kiedyś tak z kolegą robiliśmy z tabletami, ale zamawialiśmy na siebie, i dopiero od nas wychodziła paczka. Tablety Ainola, jak nie było ich jeszcze u nas. chyba 7 sztuk sprzedaliśmy z fajnym zyskiem, a na kolejny dostaliśmy już cło, i zarobek był słaby, nawet nie wiem czy nie wyszliśmy wtedy na minus. Ogólnie zamawiając 1-2 raz często nie ma cła, ale już później jak częściej do Ciebie paczki dochodzą zaczynają je sprawdzać nie wiem czy mają jakąś bazę kto i skąd zamawia i w jakim interwale czasu. Pozdrawiam.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - JakPanJezus - 22-06-2016 21:43

Wystarczy napisać na aukcji drobnym druczkiem że wysyłka z Chin i mogą naliczyć dodatkowe opłaty celno-skarbowe.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Menthol - 22-06-2016 22:16

To już takie wiesz, "chujowe" zagranie z Twojej strony, ale no w sumie możesz. Tylko nie wiem czy w razie czego to nie podchodzi pod ukrywanie "ukrytych" kosztów. Bo z tego co się orientuje, jak napiszesz np. białą czcionką, na białym tle informacje. I to jest nieczytelne i ktoś Cie zgłosi to masz po aukcji Smile