Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - peter88dg - 10-01-2016 21:01

temat ciekawy, siedzę w sprzedaży towarów z allie, alibaby dhgate itp od kilku lat, wg mnie na alim najbezpieczniej ( ceny trochę wyższe niż przez bezpośredni kontakt) , trzeba tylko znać podstawy z j.ang tak by móc się dogadać co do cen itp Smile próbowałem sprzedawać telefony coś ala galaxy s3 oczywiście nieobrandowane, hummery itp skutek zadawalający, jednakże za każdym razem kiedy wyłapiesz coś fajnego na czym idzie zarobić tworzy się CHORA konkurencja, dlatego z telefonami dałem sobie spokój ( do tel. dołączałem swoją roczną gwarancję z której się oczywiście wywiązywałem) za jakiś czas pojawiły się G peny od Snoop Doga - byłem sam na allegro przez jakieś 3 tygodnie Smile jak się domyślacie zdążyłem zarobić krocie, po 3 tygodniach reszta towaru została wyprzedana wśród znajomych gdyż nowi sprzedający narzucili sobie "10zł" marży :] przed nimi miałem prawie 250zł + na sztuce, następnie kominy narciarskie, światła led do samochodów ( do tej pory leży mi z 50szt Big Grin ) ciuchy, biżuterię, czapki zimowe, itd itd..
Ogółem ściągać i sprzedawać opłaca się praktycznie wszystko, trzeba trafić tylko w dobry moment no i mieć odpowiednie fundusze, w dalszym ciągu prowadzę sprzedaż, nie pcham się w drobnicę jak kolega tworzący dziennik, jednakże jest to również bardzo dobry sposób na dodatkowy hajs Smile W tym momencie sprzedaje głównie elektronikę ( duże gabaryty ) Gdybyś miał szanowny kolego jakieś ciekawe propozycję współpracy można by coś pomyśleć, mam również kilka kont na allegro, własny sklep internetowy, fanpage facebook oraz instagram ( związany z aktualną sprzedażą )nie będę pisał pierwszy gdyż moja wiadomość zginie w tłumie Smile jeśli będziesz zainteresowany odezwij się w prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 16-01-2016 12:23

Witajcie, już wiem że zegarki okazały się porażką, wtopiłem ale to dobra lekcja. Rozpocząłem procedurę odzyskiwania włożonego wkładu i rozpoczynam poszukiwanie nowych produktów.

Import z Chin teraz będzie utrudniony, można powiedzieć że niemożliwy w Chinach świętują nowy rok, a u nich impreza trwa do końca lutego. Wykorzystam ten czas na uporządkowanie wszystkich spraw w firmie i od marca zajmę się tylko i wyłącznie importem i sprzedażą. Ciągnięcie kilku srok za ogon nie popłaca, wszystko robię na pół...

Jak wiecie miałem cel 25 000zł do 25 stycznia. Sprzedałem 109 breloczków i 19 zegarów.

2096,5zł/25 000zł

*****

Aukcja z zegarkami - http://allegro.pl/drewniany-zegarek-kwarcowy-6-kolorow-wood-watch-i5921412795.html 29zł sztuka.

Może macie jakiś pomysł aby pomóc w sprzedaży, może napiszecie znajomym, możne gdzieś zareklamujecie aukcję, może sami kupicie - płacę 7zł od sprzedanego zegarka na PP - wystarczy że podacie nick osoby, która kupiła na mojej aukcji.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Czaq - 16-01-2016 12:35

Cytat:Może macie jakiś pomysł aby pomóc w sprzedaży, może napiszecie znajomym, możne gdzieś zareklamujecie aukcję, może sami kupicie - płacę 7zł od sprzedanego zegarka na PP - wystarczy że podacie nick osoby, która kupiła na mojej aukcji.
nie głupia inicjatywa Wink może sie okazać to sukcesem niezłym Wink


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 16-01-2016 12:50

No liczę że mi trochę sprzedacie Smile

Obiecuję też że odpiszę na wszystkie PW, motywujecie mnie do dzielenia się wiedzą. Zakładacie DG, szukacie, zadajecie pytania, analizujecie konkurencję itp. Na ile będę mógł pomóc na tyle pomogę, z tego co czytam jesteście chętni do dzielenia się pieniędzmi co mnie szokuje, może jakąś spółkę założę Big Grin


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - ScroX - 16-01-2016 13:14

Jak pozyskujesz ruch na aukcje ? tylko grupy ?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Mksiak - 17-01-2016 16:40

Kod:
zuhsm.pl

Napisałem Ci na PW, ale chyba zginęła wiadomość Tongue
Chcę wejść w DG i sprowadzanie z Chin i główna kwestia jak to wygląda z cłem? Przez jaką formę wysyłki zamawiasz towar (Fedexem wychodzi dość sporo)? Wg Ciebie, jaki trzeba mieć kapitał i zaplecze żeby w ogóle zacząć?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - xaxaxa - 17-01-2016 16:47

zuhsm.pl A od polowy roku 2016 nie bedzie zwiększone cło czy coś tam?
Ponoc coś mają pozmieniać ze nie bedzie sie juz opłacalo rzeczy z chin kupowac. Wiesz cos o tym?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - bartheez - 17-01-2016 17:04

Moim zdaniem powinieneś popracować trochę nad wyglądem swoich aukcji, na chwilę obecną nie wyróżnia się z tłumu. Nie wiem jak inni ale ja nigdy nie zamawiam towaru na aukcjach jak widzę, że ilość to np. 9988 mam jakieś złe doświadczenia, brak kontaktu ze sprzedającym, brak informacji o wysyłce towaru.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - lukaswu - 17-01-2016 17:23

Przy tylu sztukach to bym sie zgłosił do serwisów typu Groupon, świat zniżek itd. aby wypromowali ok. 12% biorą od sprzedaży z tego co czytałem... Grunt to dobra promocja Wink


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kuli - 17-01-2016 17:29

Nigdy bym tyle sztuk nie kupil w ciemno. Najpierw bym kupil u konkurencji pare popatrzył po ile i jak mi schodzą. Potem jezeli sprzedaz z zyskiem bylaby pewna moglbym kupic wiecej. Ale taka ilosc to nie raz hurtownie nie maja tyle na magazynie a tu mówimy o niewielkim obrocie w malej firmie.