Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Neoko - 30-12-2015 14:53

może chodzi o problemy potem z gwarancją itp


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kazik0o - 30-12-2015 15:16

Myśle z petard idzie sobie narobic przypału Big Grin


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kuli - 30-12-2015 16:45

Prawie na pewno tak


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - 8gruzin8 - 30-12-2015 21:56

no nie chciałbyś mieć telefonu kupionego o 100$ taniej, w którym przez przypadek zbijasz szybkę. Zazwyczaj jest gwarancja na naprawę, ale wysyłasz telefon do chin i potem czekasz na naprawę lub przysłanie nowego - pół roku jak nic Smile
I dlatego nikt się w (skomplikowaną) elektronikę nie pcha.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 30-12-2015 22:07

Mogę się dowiedzieć dlaczego rozmawiacie o petardach w moim dzienniku Big Grin

Dzisiaj doszły paczki, wstawiam fotkę żeby nie było że info wysysam z palca Smile Zastanawiające jest to że wszystkie paczki z Chin zawsze są takie same Big Grin żółty karton i "krzczki'' Big Grin

No i widzicie z 15 grudnia zrobił się 30... no ale po sylwku rozpoczynam sprzedaż, zobaczymy co i jak.

Sprzedałem dziś zegarek szwagrowi za 10zł Big Grin WIĘC !!!!

10zł/25 000zł Big Grin

[Obrazek: 20151230_154526.jpg]


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - patryk0407 - 30-12-2015 22:12

Więc nowy rok z grubej rury! Big Grin
pozostało życzyć szczęśliwego nowego roku i coraz więcej kapuchy Cool


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 31-12-2015 15:10

Witajcie, wczoraj wszystko policzyłem i zgadza się co do sztuki, więc jestem zadowolony. Dzisiaj od rana analizowałem sobie jak wygląda konkurencja w naszym raju, jak analizowałem miesiąc temu to nie było śladu po takich zegarkach a teraz jest ich pełne allegro i sprzedają po 20zł Big Grin a ja chce sprzedawać po 49zł.

Handel to niby fajna branża, ale konkurencja jest ogromna, czasami techniki sprzedażowe są zadziwiające, więc aby zarobić trzeba się sporo nakombinować. Moją techniką jest podchodzenie do sprzedaży od dupy strony, czyli niestandardowo.

Na przykładzie: Chcę otworzyć jakieś jedzenie u mnie w mieście. Powieszę szyld reklamowy informujący "Po zupce nic w dupce" Wyobraźnie sobie że bierzecie gazetę lokalną i czytacie że po zupce nic w dupce i choć na mięso Big Grin Taki przykład Smile

Sprzedam te 1000 zegarków po 49zł.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Fallriv - 31-12-2015 16:16

Spoko, granie ceną to domena cieniasów i Januszy biznesu Wink Sam siedzę w usługach i swego czasu też byłem na allegro i widziałem takie kwiatki jak podobna usługa do mojej za jakieś grosze, a potem setki negatywów bo ktoś w ciula leci.

Nigdy nie było to większym problemem, zawsze oferowaliśmy jakość, a przede wszystkim coś czego nie dawał nikt inny (od gratisów po inne rzeczy - nie będę się rozdrabniał). Dobrze napisana oferta także pomagała, wiele szczegółów ma ogromne znaczenie. I potem tak czy siak ludzie woleli kupić drożej, ale od kogoś sprawdzonego i wyglądającego rzetelnie, niż od jakiegoś Janusza co nawet grafiki nie ma w aukcji Big Grin

Na szczęście od ponad dwóch lat już nie działamy na allegro, a na SEO i własnych stronach - mamy nieco więcej luzu, bo konkurencja tutaj jest mniej idiotyczna i ceny są mniej więcej porównywalne (i przy okazji i tak dużo wyższe niż na allegro). Zupełnie inna działka, ale polecam Ci kiedyś też się uwolnić od allegro Wink Sklep internetowy + dobrze prowadzony facebook i wyrobisz sobie markę i zaufanie. A z czasem kto wie, może jakieś małe stoiska stacjonarne? Moja dziewczyna ogarnia podobne rzeczy teraz, handluje towarem z chin, ale dla lasek - potencjał jest.

Sam zresztą zamawiam z chin czasem ubrania, np. ze sklepu SammyDress.com - typowy chińczyk, ale działają poza aliexpress i mają wszystko dużo lepszej jakości (przez to ceny nieco wyższe, ale niewiele). Coś na ten styl możesz sobie kiedyś otworzyć, dużym plusem jest to że wysyłasz towar z Polski, widziałem mnóstwo Januszy co sprzedają super okazyjnie rzeczy, a potem się okazuje małym druczkiem, że wysyłka z chin 3 tygodnie Big Grin

Powodzenia życzę Wink


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Neoko - 04-01-2016 09:38

Jak to jest ztym zamawianiem np kupie 100 czegos z aliexpress jak oplacic vat i clo czy to sie oplaca jakos samoczynnie ? No i nie mam DG


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Kolgent12 - 04-01-2016 10:02

(31-12-2015 15:10)zuhsm.pl napisał(a):  Witajcie, wczoraj wszystko policzyłem i zgadza się co do sztuki, więc jestem zadowolony. Dzisiaj od rana analizowałem sobie jak wygląda konkurencja w naszym raju, jak analizowałem miesiąc temu to nie było śladu po takich zegarkach a teraz jest ich pełne allegro i sprzedają po 20zł Big Grin a ja chce sprzedawać po 49zł.

Handel to niby fajna branża, ale konkurencja jest ogromna, czasami techniki sprzedażowe są zadziwiające, więc aby zarobić trzeba się sporo nakombinować. Moją techniką jest podchodzenie do sprzedaży od dupy strony, czyli niestandardowo.

Na przykładzie: Chcę otworzyć jakieś jedzenie u mnie w mieście. Powieszę szyld reklamowy informujący "Po zupce nic w dupce" Wyobraźnie sobie że bierzecie gazetę lokalną i czytacie że po zupce nic w dupce i choć na mięso Big Grin Taki przykład Smile

Sprzedam te 1000 zegarków po 49zł.

Swojego czasu rozważałem również taki biznes i analizowałem to co Ty, te zegarki konkurencji po 20zł to pewnie czeka się miesiąc na dostawę, bo to nie tyle co ich sprzedaż tylko pośrednictwo w sprzedaży, tacy ludzie może sprzedają miesiąc-dwa, i prędzej czy później będą mieli złe źródło pośrednictwa, negatywy sie posypią i Allegro mówi papa, bo Allegro nawet nie korzysta z swojego regulaminu, tylko patrzy kto jakie komentarze wystawia, jak prymitywy człowieka, no ale cóż, dla Ciebie dobrze. Zaznacz w swojej aukcji że odbiór osobisty, oraz że wysyłka z Polski, wątpię że ktoś z tych pseudosprzedawców na allegro ma towar u siebie, może te chińskie telefony, ale zegarki za 20zł nawet cła by się nie opłacało płacić z ich punktu widzenia, pozdrawiam