Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 27-12-2015 13:21

Witajcie, wracam po przerwie(kurde jak ten czas leci...).

W tym tygodniu będę miał zegarki i breloczki u siebie, łącznie wyszło ok 15 000zł. Jestem w totalnym "tyłku" bo Chińczyk mnie oszukał i wysłał przesyłkę kilka dni po tym jak zapewnił mnie że już wysłał, ale tak to już z nimi jest.

I teraz tak, jest po świętach, ludzie nie mają pieniędzy bo wypłukali się totalnie, nie ma też w sumie za bardzo żadnej okazji na którą mieliby kupować ode mnie. Dodatkowo allegro zasypie fala nieudanych prezentów, których ludzie będą chcieli się pozbyć, co jest również dużym minusem.

Ale potraktuję to jako wyzwanie. Do 25 stycznia muszę mieć na koncie minimum 25 000zł i taki też stawiam sobie cel na ten miesiąc. Licznik rusza od jutra.

0zł/25 000zł


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - nitram - 27-12-2015 14:04

25k ze sprzedaży breloków i zegarków w miesiac bede obserwować zapowiada sie ciekawie


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - szpara - 27-12-2015 22:02

(27-12-2015 13:21)zuhsm.pl napisał(a):  Witajcie, wracam po przerwie(kurde jak ten czas leci...).

W tym tygodniu będę miał zegarki i breloczki u siebie, łącznie wyszło ok 15 000zł. Jestem w totalnym "tyłku" bo Chińczyk mnie oszukał i wysłał przesyłkę kilka dni po tym jak zapewnił mnie że już wysłał, ale tak to już z nimi jest.

I teraz tak, jest po świętach, ludzie nie mają pieniędzy bo wypłukali się totalnie, nie ma też w sumie za bardzo żadnej okazji na którą mieliby kupować ode mnie. Dodatkowo allegro zasypie fala nieudanych prezentów, których ludzie będą chcieli się pozbyć, co jest również dużym minusem.

Ale potraktuję to jako wyzwanie. Do 25 stycznia muszę mieć na koncie minimum 25 000zł i taki też stawiam sobie cel na ten miesiąc. Licznik rusza od jutra.

0zł/25 000zł


Przed świętami jest taki meksyk w chinach że wysyłają z opóźnieniem, sam wiem bo od roku handluje towarem z chin i towar mi przyszedł dosłownie tydzień przed świetami, ale udało mi się go wysprzedać.

Zamawiasz tylko na ali ? Ja osobiście zacząłem na dhgate i dalej tam cisne, jeszcze ani razu mnie tam nie oszukali i ogólnie jest spoko, wydaje mi się że ceny też są lepsze niż na ali, choć pewnie zależy od towaru. No i ali wydaje mi się bardziej dla detalistów niż hurtowników.

Co do elektroniki, również odradzam bo można się ładnie przejechać.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 29-12-2015 10:39

Sprzedaż rozpocznę dopiero po nowym roku teraz ludzie myślą o sylwestrze a nie o zakupie jakiś zegarków czy breloczków. Opóźniona dostawa ma dodatkowe konsekwencje, ponieważ zamroziłem fundusze, które miałem przeznaczyć na zamówienie walentynkowe, teraz zamówienie będzie znacznie mniejsze.

Człowiek cały czas się uczy, zazwyczaj dostając po tyłku.

Z zegarami wszystko szło ładnie i pięknie, gdy przyszło do odprawy celnej okazało się że cło za zegarki liczone w inny sposób i tak. 0,3 eur x 1000zegarków x 4,2509 = 1275,27zł o tyle paczka wyjdzie drożej Smile No ale nic, przy następnych zegarkach wezmę to pod uwagę.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - rozekrr - 29-12-2015 10:42

Zobaczymy jak się sprawdzi z celem, powodzenia życzę Smile
Mam nadzieję że to nie Ty codziennie spamujesz w grupach sprzedam/oddam... zegarkami i innymi duperelami bo ktoś jest natarczywy Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 29-12-2015 10:48

hehe lepsze zegarki niż "zobacz kto podgląda Cię na facebooku" Big Grin Jak na razie to nie ja, aczkolwiek na spam tez przyjdzie czas Big Grin


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Czaq - 30-12-2015 11:47

Dokładnie tak - nie dość, że czegos sie uczysz to dostarczasz ludziom to czego oczekują Smile
Ciekaw jestem, czy ktoś kiedykolwiek wygrał spór i dostał "odszkodowanie" za te opóźnienia chińczyków. Zdarza im się to często i zawsze bez konsekwencji..


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Sznurek11 - 30-12-2015 13:03

A nie myślałeś o sprzedaży petard przed sylwestrem? Ciekawe czy by dobrze schodziło...


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Chester $$$ - 30-12-2015 13:27

A można wiedzieć dlaczego odradzacie handel elektroniką? Z tego co widziałem zamawiając telefon znanej marki i dobrym modelu z chińskich stron i sprzedając na ebayu, mamy przebitkę ponad 100$


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - JustinTime - 30-12-2015 14:16

Petardy to bardzo dobra nisza aczkolwiek już za późno ;d