Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Import z Chin - sprzedaż na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Import z Chin - sprzedaż na allegro (/Temat-Import-z-Chin-sprzedaz-na-allegro-125230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kondekon12 - 16-12-2015 22:48

Napisałem pw i liczę na odpowiedź Wink


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Ratchet - 17-12-2015 13:47

Jeżeli dogadasz się z jakimś chińczykiem co do kosztów zakupu i przesyłki towaru, to jak wygląda sama kwestia zapłaty za te towary? Wpłacasz pierwszy na konto (ryzykując) i dopiero po zaksięgowaniu wpłaty chińczyki wysyłają, czy jak? Korzystasz z konta walutowego w dolarach?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kazik0o - 19-12-2015 22:55

Szkoda że dziennik ucichł, ale co sie dziwić wczesniej aukcji z brelokiem byla jedna, teraz jest ok 20... :/ Zuhsm jak tam idą interesy mów cos Big Grin

Undecided
[Obrazek: 111.jpg]


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kafu777 - 19-12-2015 23:11

otóż to... no chyba że to aukcje autora tematu bo pisał, że ma 7 kont.. Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kazik0o - 19-12-2015 23:30

Watpie, mysle ze aukcja gdzie ma sprzedane 500sztuk mu starczy, inne konta pewnie inne rzeczy po prostu ludzie na forum tutaj zamiast spróbowac cos wlasnego znalezc lub wymyslic biorą dokladnie to samo, dobrze ze zdążył sprzedac 500 sztuk zanim zrobił sie wysyp i zrobił na mnie wielkie wrażenie ile % przebitki ogarnął. Daniel dobrze napisał wyżej
Cytat: Wystarczy, że zrobi to garstka osób i zacznie się wyścig w obniżaniu cen i miano "najtańszego sprzedawcy produktu X" Takie dzielenie się niszami, to ich uśmiercanie, widoczne jest to w podobnych tematach np. z niszami sub-sms, gdzie po kilku dniach nie było już "co zbierać" bo duży odsetek earnerów to kopiarki, które jak zobaczą, że ktoś na czymś zarobił zaraz są jego cieniem.

To samo bylo z poradnikiem " jak zarobilem swoje pierwsze 3 tys sub sms" i wiele innych Undecided Zuhsm Gratuluję pomysłu, mam nadzieje ze czasem sie pochwalisz co sprzedajesz ile zarobiles itp ( oczywiscie bez podawania konkretych akucji )


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - vogel222 - 19-12-2015 23:55

Taki wątek to uśmiercanie niszy i rynku, za takie coś moim zdaniem powinien być ban i usunięcie wątku. Dlaczego? dlatego że dla autora miał być to wątek motywacyjny, mógł pisać że handluje, ma towar i dzielić się efektami, zarobkami. Ale wystawiać wszystko na tacy? założe się że autor wątku sam żałuje tego co zrobił. I bardzo dobrze Smile


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - Krechaman - 20-12-2015 02:41

Halo autorze ;D Masz jakieś bajery do kompa albo do samochodu?


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - zuhsm.pl - 20-12-2015 09:50

Witajcie, miałem małe zawirowania w pracy. Oczywiście że nie żałuję Smile

Dzisiaj odpiszę na wszystkie wiadomości i ustosunkuję się do nich.

Właśnie w sprawie zegarków to jest straszliwa lipa, miały być na 15 grudnia u mnie. Chińczyk strasznie przeciągnął i nadał przesyłkę 15, więc myślę że będzie wtorek-środa u mnie. Więc cały przedświąteczny okres zmarnowany, zobaczymy czy uda się sprzedać po okresie, mam obawy, ludzie nie będą mieli kasy, na allegro będzie masa niepotrzebnych ludziom prezentów, obawiam się wtopy.


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - chacku - 20-12-2015 10:47

Ale Chinol poleciał w kulki.. Ale zawsze mozesz poczekac kilka tyg i zaczac sprzedawac w styczniu, lutym;-) no i reput za "nie zaluje". Najlepszy dziennik od dluzszego czasu!


RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro - kazik0o - 20-12-2015 13:06

A sprzedajesz cos aktualnie oprocz breloków?