Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korzystanie z miejscówek pozycjonerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Korzystanie z miejscówek pozycjonerów (/Temat-Korzystanie-z-miejscowek-pozycjonerow-125229)



Korzystanie z miejscówek pozycjonerów - makaveli996 - 06-12-2015 15:03

Chciałem zapytać jak to jest gdy kupuję usługi SEO. Wytłumaczę łopatologicznie o co mi chodzi. Powiedzmy że ktoś wykona mi 20 backlinków na stronach z wysokim PR prowadzących do pewnego postu na mojej stronie. I po wszystkim daje mi ten raport i tam wiadomo mam listę tych linków. Czyli na podstawie tego raportu poznaję te "super miejscówki" tego pozycjonera i dalej mogę sobie sam tworzyć w tych miejscach profile do pozostałych niszy?


RE: Korzystanie z miejscówek pozycjonerów - djram - 06-12-2015 17:05

Dokładnie tak. Ale link z tych miejscówek raczej kieruj już do innej domeny bo do aktualnej jak będziesz linkował tymi samymi miejscami linkow to nic nie da Big Grin


RE: Korzystanie z miejscówek pozycjonerów - makaveli996 - 06-12-2015 19:08

Czyli jeśli np mam jakąś stronę z hackami i powiedzmy zleciłem pozycjonowanie postu nr 1 pod keywordy związane z tym hackiem nr 1 to nie ma sensu teraz porobić nowe profile na tych stronach do innych postów pod inne keywordy związane z tymi postami?

Jak to w takim razie jest z taką machiną jak FCS. On robi profile ciągle na tych samych blogach a pozycjonuje nim poszczególne posty więc na każdym z tych blogów są już chyba linki do wszystkich postów na mojej stronie.


RE: Korzystanie z miejscówek pozycjonerów - fastrets - 07-12-2015 19:52

(06-12-2015 19:08)makaveli996 napisał(a):  Czyli jeśli np mam jakąś stronę z hackami i powiedzmy zleciłem pozycjonowanie postu nr 1 pod keywordy związane z tym hackiem nr 1 to nie ma sensu teraz porobić nowe profile na tych stronach do innych postów pod inne keywordy związane z tymi postami?

Lepiej poszukać inne miejscówki, ważna jest dywersyfikacja linków.

(06-12-2015 19:08)makaveli996 napisał(a):  Jak to w takim razie jest z taką machiną jak FCS. On robi profile ciągle na tych samych blogach a pozycjonuje nim poszczególne posty więc na każdym z tych blogów są już chyba linki do wszystkich postów na mojej stronie.

FCS tworzy blogi na serwisach Web 2.0 a nie profile.