Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Handlujesz grami na allegro? Uważaj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Handlujesz grami na allegro? Uważaj (/Temat-Handlujesz-grami-na-allegro-Uwazaj-125226)

Strony: 1 2


Handlujesz grami na allegro? Uważaj - vectorass - 06-12-2015 13:44

Zapewne słyszeliście o sprzedaży / wypożyczaniu gier ze Steam przez allegro za "złotówkę". Jeśli sami macie taki biznes to musicie uważać, ponieważ steam wprowadził opcję usuwania gier - każdy mający dostęp do danego konta ma dostęp do tej opcji i może usunąć grę.

Wiecej na temat


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - Gremquen - 06-12-2015 13:59

A kontrola rodzicielska nie blokuje tej opcji?


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - DzejkobPL - 06-12-2015 14:01

(06-12-2015 13:59)Gremquen napisał(a):  A kontrola rodzicielska nie blokuje tej opcji?

Blokuje prawie wszystko, oprócz opcji usuwania. Jerk


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - ganixon - 06-12-2015 14:02

Teraz tylko kupić tego w cholere i pousuwać gry, fun gwarantowany. Big Grin


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - CraftRidersPL - 06-12-2015 14:03

Wszedłem na Steam ale nie widzę takiej opcji, czyżby Fake?


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - Madroxx - 06-12-2015 14:04

Nie wiem kto tu jest wykazuje się być większa "cebulą", Ci co to sprzedają czy Ci co kupili tylko żeby usunąć.


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - zjadamkredki - 06-12-2015 14:07

Zapomniałeś dodać, że sprzedawca bez problemu może przywrócić daną grę Wink


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - ganixon - 06-12-2015 14:14

(06-12-2015 14:04)Madroxx napisał(a):  Nie wiem kto tu jest wykazuje się być większa "cebulą", Ci co to sprzedają czy Ci co kupili tylko żeby usunąć.
Ci co to sprzedają, bo liczą na łatwy zarobek, gdzie można grać tylko offline i to na koncie do którego ma dostęp 1000 ludzi. Przy tym można się uśmiechnąć dodatkowo. Smile


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - zjadamkredki - 06-12-2015 14:26

A według mnie dobrze, że takie coś jest - zastępuje to wersje demo, które kiedyś były. Teoretycznie mógłbym ściągnąć grę z torrenta i przetestować zamiast dawać 1zł, ale nie zawsze chce się pierdzielić z tymi crackami itp.


RE: Handlujesz grami na allegro? Uważaj - twardy - 06-12-2015 14:26

http://www.wykop.pl/link/2893699/jak-wkurzyc-zlodziei-za-1zl-xd

No ale deal dobry, kupic gre za 150zl a sprzedac dostep 500 osobom Tongue Firmy robiace gry tak bardzo poszkodowane.