Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka myszkę kupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaka myszkę kupić? (/Temat-Jaka-myszke-kupic-125225)

Strony: 1 2 3


Jaka myszkę kupić? - pablo1803 - 06-12-2015 13:42

Cześć nie wiem jaką myszkę kupićTongue Głównie będzie służyła do gier i musi być wygodna Smile Kolega ma myszkę typu Mad Catz rat 7 i powiem szczerze że wymiata Smile Dlatego zastanawiam się nad jedną z myszek tej Seri, tylko jaką? Jeśli ktoś miał styczność z myszkami od Mad Catz proszę o pomoc, jakiego Rat'a byście poleciliSmile
Ewentualnie zastanawiam się nad tą jeszcze:
http://www.ceneo.pl/18018906

Proszę o pomoc.


RE: Jaka myszkę kupić? - PaidMoney - 06-12-2015 13:58

Według mnie dziwnie wyglądają te myszki np ta
http://images.morele.net/full/294709_9_f.jpg
Weź kup sobie myszke od microsoftu, lepiej wygląda i raczej więcej wytrzyma


RE: Jaka myszkę kupić? - WinchesteR - 06-12-2015 14:05

niedlugo bedzie temat, jaki papier do dupy użyć.

masz już wypatrzony model , a pytasz sie o dalszą pomocw wyborze innych ... gdzie tu logika ?


Każdy ma inwidualne potrzeby , kształt ręki przy trzymaniu myszki jak wymagania......

Cytat:Myszka posiada 12 programowalnych przycisków oraz podświetlenie.
Będziesz używał 12 przyciskow ?

do zwykłych gierek jak i do internetu wystarczaja 3-5 przyciski w tym rolka.

No ale bajerek tyle by przyciagnac potencjalnego kupco-frajera Xpokerface 8 k DPI ? będziesz pro Smile


RE: Jaka myszkę kupić? - pablo1803 - 06-12-2015 14:17

(06-12-2015 14:05)WinchesteR napisał(a):  niedlugo bedzie temat, jaki papier do dupy użyć.

masz już wypatrzony model , a pytasz sie o dalszą pomocw wyborze innych ... gdzie tu logika ?


Każdy ma inwidualne potrzeby , kształt ręki przy trzymaniu myszki jak wymagania......

Cytat:Myszka posiada 12 programowalnych przycisków oraz podświetlenie.
Będziesz używał 12 przyciskow ?

do zwykłych gierek jak i do internetu wystarczaja 3-5 przyciski w tym rolka.

No ale bajerek tyle by przyciagnac potencjalnego kupco-frajera Xpokerface 8 k DPI ? będziesz pro Smile

Pytam się ludzi który mieli styczność z którąś z tych myszek bo nie jestem pewien którą więc o co Ci chodzi gościu? teraz DPI pakują jak najwięcej i tym się chwalą co nie znaczy, że musisz tego używać. Jak już mam kupić myszke to chce jakąś porządną a nie byle co. Skoro nie umiesz pomóc to sie nie wypowiadaj Smile


RE: Jaka myszkę kupić? - zjadamkredki - 06-12-2015 14:27

Jaki masz chwyt myszki ?


RE: Jaka myszkę kupić? - twardy - 06-12-2015 14:28

Kup normalna myszke za 100zl i wyjdzie na jedno. Jesli myslisz, ze kupujesz superjakosc to sie mylisz. No chyba, ze Cie design interesuje.


RE: Jaka myszkę kupić? - WinchesteR - 06-12-2015 14:42

(06-12-2015 14:28)twardy napisał(a):  Kup normalna myszke za 100zl i wyjdzie na jedno. Jesli myslisz, ze kupujesz superjakosc to sie mylisz. No chyba, ze Cie design interesuje.

WŁASNIE. ale ludzie leca za tym że w nazwie jest PRO GAMER LVL 10 SKILL i DPI 10 k Big Grin


RE: Jaka myszkę kupić? - broofie - 06-12-2015 14:51

Myszka tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia. Kupisz sobie byle jaka, przyzwyczaisz sie do niej i bedzie ci sie nia dobrze gralo i nie wazne czy kupiles ja za 10, czy za 100zl.


RE: Jaka myszkę kupić? - pablo1803 - 06-12-2015 15:04

Każdy na swoje zdanie na temat myszek i innych sprawSmile Ja jej nie chce kupić bo pisze, ze to dla graczy albo że ma 8600 dpiTongue Kolega ma już nie pamiętam którą wersje i można ją świetnie ustawić pod dłońSmile Tylko nie wiem czy opłaca się kupować wersje rat 9 np czy już mniejszą taniej, chciałem uzyskać porady od osób które miały styczność z taką myszką Smile


RE: Jaka myszkę kupić? - PaidMoney - 06-12-2015 15:06

(06-12-2015 14:51)broofie napisał(a):  Myszka tak naprawde nie ma wiekszego znaczenia. Kupisz sobie byle jaka, przyzwyczaisz sie do niej i bedzie ci sie nia dobrze gralo i nie wazne czy kupiles ja za 10, czy za 100zl.
Tutaj się z tobą nie zgodzę jak kupiłem w neonecie myszke bezprzewodową VAKOSS dałem 50zł
I się przycina, ogólnie nie polecam, teraz mam z microsoftu i jestem zadowolony