Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Terminal płatniczy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Terminal płatniczy (/Temat-Terminal-platniczy-125214)



Terminal płatniczy - mysc - 06-12-2015 10:24

Witam !

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział - jeśli nie, oczywiście proszę o przeniesienie.

99% użytkowników siedzi w "biznesie internetowym", ale może znajdzie się ktoś, kto jest w stanie mi pomóc Smile Poszukuję terminalu płatniczego z korzystnymi, opłacalnymi warunkami. Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś firmę ? Nie chcę zawierać umowy z "kotem w worku" Smile

Płatności często nie dochodzą do 20zł (często bywa również, że są kupowane same papierosy z marżą 5%).



.


RE: Terminal płatniczy - kutamir - 09-12-2015 12:07

Ja na pewno odradzam terminale Elavon. Swego czasu w swojej pracy mieliśmy punkt handlowy gdzie zdarzało mi się z niego korzystać. Ja akurat zajmuję się importem kamieni Jerk2 i mieliśmy duże transakcje typu 8-12 tyś a i tak ciężko szło negocjowanie prowizji. Dochodziło dość dużo ukrytych opłat o których przedstawiciel nie informował z chwilą podpisywania umowy, spory koszt utrzymania samego terminala (abonament miesięczny, opłata za pin-pad, jakaś opłata CPI). 2 lata temu zrezygnowaliśmy i z tego co wiem ludzie narzekają na tę firmę. Znajomy ostatnio zastanawiał się nad terminalami pay-card.pl podobno mają dobrą ofertę, atrakcyjne stawki i fajne terminale - spytam się go czy dostał jakieś konkretne warunki handlowe.


RE: Terminal płatniczy - mysc - 09-12-2015 15:53

O, byłbym wdzięczny za info od niego Smile Zastanawiam się również nad terminalem z mbanku, może ktoś z niego korzystał ?


RE: Terminal płatniczy - lukasz206pl - 15-12-2015 19:43

Kolego sprawdź sobie https://sumup.pl/ , placisz tam jakiś % od transakcji wykonanych, jak nie masz nie placisz Smile I kasowanko z tableta spoko nawet Wink Transakcje on-line na bieżąco można weryfikowac Wink Używałem i polecam osobiście..


RE: Terminal płatniczy - Kleju93 - 06-01-2016 14:41

(15-12-2015 19:43)lukasz206pl napisał(a):  Kolego sprawdź sobie https://sumup.pl/ , placisz tam jakiś % od transakcji wykonanych, jak nie masz nie placisz Smile I kasowanko z tableta spoko nawet Wink Transakcje on-line na bieżąco można weryfikowac Wink Używałem i polecam osobiście..

Przejżałem tę stronę i powiem, że wygląda to dość ciekawie.
Szkoda tylko, że ten terminal nie obsługuje kart zbliżeniowych.


RE: Terminal płatniczy - kalipawel2 - 10-01-2016 13:10

Polecam POLCARD . Mam to w firmie od dluższego czasu , zero problemów i niska prowizja 0,6 % od transakcji . Koszt terminalu w zaleznosci jaki wybierzesz ja mam mobilny więc mogę jeździć z nim do klienta i kosztuje mnie on 49 zł miesięcznie


RE: Terminal płatniczy - mysc - 13-01-2016 23:53

Dziękuję wszystkim za opinię, za namową zajomego z rl wybrałem paytel i póki co jestem zadowolony Smile


RE: Terminal płatniczy - mandez - 21-01-2016 08:34

My mamy w firmie z Paytel i sprawdza się świetnie, najniższe prowizji z wszystkich ofert które dostałem