Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - nie mogę utworzyć strony/fanpage'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook - nie mogę utworzyć strony/fanpage'a (/Temat-Facebook-nie-moge-utworzyc-strony-fanpage-a-125212)



Facebook - nie mogę utworzyć strony/fanpage'a - WuJeKuBa - 06-12-2015 10:15

Witam Serdecznie! Gdy chcę utworzyć stronę/fanpage o nazwie "adresstrony - Nisza", to wyskakuje mi taki oto błąd:

[Obrazek: a0Yzdr1.jpg]

A ta stronka, to jest forum na którym nie ma żadnego linku gamer24.pl. Możliwe, że ktoś wykupił sobie tą domenę po to, aby spamować na Facebooku i pozniej nie opłacił przez co ja miałem taką możliwość..

Przesłałem do facebooka poprzez Zgłoś problem>Coś nie działa>Strony:

Wczoraj wieczorem:

[Obrazek: LsRKndF.jpg]

Dzisiaj rano dwa razy:

[Obrazek: auQiJDf.jpg]

[Obrazek: gzoe21e.jpg]

I co? Brak odpowiedzi.. Co mam zrobić, aby to naprawili?


RE: Facebook - nie mogę utworzyć strony/fanpage'a - prololex - 06-12-2015 10:19

(06-12-2015 10:15)kubaszekr38 napisał(a):  Witam Serdecznie! Gdy chcę utworzyć stronę/fanpage o nazwie "adresstrony - Nisza", to wyskakuje mi taki oto błąd:

[Obrazek: a0Yzdr1.jpg]

A ta stronka, to jest forum na którym nie ma żadnego linku gamer24.pl. Możliwe, że ktoś wykupił sobie tą domenę po to, aby spamować na Facebooku i pozniej nie opłacił przez co ja miałem taką możliwość..

Przesłałem do facebooka poprzez Zgłoś problem>Coś nie działa>Strony:

Wczoraj wieczorem:

[Obrazek: LsRKndF.jpg]

Dzisiaj rano dwa razy:

[Obrazek: auQiJDf.jpg]

[Obrazek: gzoe21e.jpg]

I co? Brak odpowiedzi.. Co mam zrobić, aby to naprawili?

Ustaw inna nazwę. Facebook, że tak to ujmę ma wyrąbane na takie problemy użytkowników.


RE: Facebook - nie mogę utworzyć strony/fanpage'a - WuJeKuBa - 06-12-2015 10:30

Kurde.. Mam inny fanpage na facebook'u i zmieniłem na ten adres strony oraz niszę (czyli [Adres Strony] - [Nisza] i mi zmieniło. Mi tylko i wyłącznie zależy na like do wypozycjonowania mojej strony w google. I czy to wystarczy? Czy trzeba mieć jeszcze post z tym linkiem do tej właśnie strony na fanpage (bo już linku do strony w poście podać nie mogę)? Czy coś takiego? Aby moja strona się dobrze wypozycjonowała? A więc podsumowując, czy Nazwa fanpage wystarczy w stylu [Adres Strony] - [Nisza], aby było git?