Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik klikacza (ThunderEagle) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik klikacza (ThunderEagle) (/Temat-Dziennik-klikacza-ThunderEagle-125200)

Strony: 1 2


Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 05-12-2015 21:55

Witam!
Mam na imię Kamil mam 20 lat i mieszkam w Holandii, zawsze chciałem w jakiś sposób zarabiać w internecie, no i niedawno zacząłem już bardziej na poważnie.

Jako, że zacząłem swoją przygodą z zarabianiem w internecie, chciał bym zacząć z dziennikiem. Głównie będzie to zarabianie na HYIP, no i przy okazji na klikaniu reklam w wolnym czasie.
Dziennik jest w pewnym sensie motywacją dla mnie, lecz przy okazji nauka systematyczności no i chęć podzielenia się tym co robie Idea

Cele

- Moim celem jak narazie jest zebranie 100-120 (28/100) aktywnych paczek na MyPayingAds.
- Z PTC uzbierać wystarczająco środków, aby wystartować z TraficMonsoon
- Zrobić sobie pasywny przychód, przy którym mógł bym sobie wyciągać po 5$ dziennie, ale tak aby dochód ciągle się zwiększał (abym nie stał w miejscu) (Narazie patrze na to, co jest osiągalne, nie wiem w jakim tempie to osiągne więc nie mierze za wysoko aby się nie zniechęcić) Cool


Programy w których zarabiam Huh
PTC - ClixSense / TraficMonsoon / UseClix / NeoBux / CashNHits

RevShare - MyPayingAds / HQRevShare

Czyste Linki Cool
PTC - ClixSense / TraficMonsoon / UseClix / NeoBux / CashNHits

RevShare - MyPayingAds / HQRevShare


Dzień 1:
Na HQRevShare mam aktualnie 6 paczek, dzisiaj mi wleciało ok. 0.78$
Z MyPayingAds zacząłem wczoraj, zainwestowałem 26$ i narazie w 20h wygenerowało mi 0.76$
Na PTC dzisiaj zarobiłem łącznie 0,57$ za klikanie Smile
Całkowity dzisiejszy zarobek: 2,11$
Zarobek w grudniu: 2,11$


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - Leos2011 - 05-12-2015 22:02

Powodzenia. Witamy wśród klikaczy Smile


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 05-12-2015 22:04

Dzięki Smile Aktualizacje będę się starał robić codziennie!


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 06-12-2015 22:12

Dzień Drugi
z HQ zarobiłem dzisiaj : 0,72$
z MyPayingAds wleciało 1,10$. Kupiłem pierwszą paczkę, no i dzisiaj przed spaniem wleci jeszcze jedna Smile
TraficMonsoon dzisiaj oszalał i dał mi wyklikać reklam za 0,45$
Ogólnie na PTC wyklikałem dzisiaj równo 0.90$, więc całkiem fajnie, patrząc na to, że klikam sobie gdzies przy okazji Smile

Tak więc podsumowanie dnia :
Dzisiaj : 2,72$
W grudniu : 4,83$

W ClixSense mam problemy z robieniem ankiet, więc nie jestem w stanie na nich zarabiać :/



RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - Leos2011 - 06-12-2015 22:14

Nie poddawaj sie z clixsense. Ankiety przyjdą z czasem, zobaczysz, to dla mnie program numer 1 !!!


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 06-12-2015 22:29

Ankiety to są surveys, tak ? Bo te mam ciągle, ale coś nie idzie ich wypełnić :/


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - Leos2011 - 06-12-2015 22:40

W ankietach nie ma reguły, raz Cię zaproszą a raz nie, mówi się trudno. Tak to są surveys. Ale jak zaliczysz kilka pod rząd i zlecisz pierwszą wypłatę to gwarantuję Ci, nie zrezygnujesz z tego serwisu Smile Wiem to po sobie Smile


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 07-12-2015 23:37

Dzien 3

Dzisiaj niestety nie zrobiłem dosłownie nic, jak wróciłem ze szkoły to poszedłem spać i wstałem dopiero teraz, mimo to jak to serwisy HYIP - coś tam się wygenerowało Smile!

Tak więc:
MyPayingAds - 0,83$ (niedługo będzie 29/100 paczek) Big Grin
HQRevShare - Niestety, jakieś zmiany w stronie dzisiaj wprowadzaja, ale mam nadzieje, że naliczenia jakieś wchodzą Smile
No i PTC - nić, może zaraz sobie coś poklikam Smile


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - Sahya - 08-12-2015 22:51

Mi też ostatnio trafficmonsoon oszalał bo chyba z 15 reklam po 0.02$. A na clixsense trzeba być cierpliwym a ankiety na pewno przyjdą. Sam dzisiaj zrobiłem ankietę coś o grillach i coś tam wleciało Big Grin
Powodzenia!


RE: Dziennik klikacza (ThunderEagle) - ThunderEagle - 08-12-2015 23:46

Dzień 4

Tak więc dzisiaj poklikałem troche reklam, lecz TraficMonsoon nie dał mi tak dużej możliwości z zarobku jak ostatnio Sad
Mimo to z samego PTC wyklikałem dzisiaj reklam o wartości 0.38$
Na MyPayingAds już mam 30/100 aktywnych paczek Huh w przeciągu 4 dni Smile
Dzisiaj wygenerował mi 1.12$

Tak więc dzisiaj zarobiłem : 1.50$ (jak równo Cool )
W grudniu zarobiłem : 7.02$
Niestety z HQRevShare są jakieś problemy, cały czas jakieś update na stronie. Podobno strona ma wstać w połowie grudnia, no cóż, trzeba czekać i być dobrej myśli Cool

(08-12-2015 22:51)Sahya napisał(a):  Mi też ostatnio trafficmonsoon oszalał bo chyba z 15 reklam po 0.02$. A na clixsense trzeba być cierpliwym a ankiety na pewno przyjdą. Sam dzisiaj zrobiłem ankietę coś o grillach i coś tam wleciało Big Grin
Powodzenia!
Dzięki Smile
Problem w tym, że ankiety się pojawiają, tylko zawsze w pewnym momencie mi ją wywala i koniec. No ale cóż, będe próbował Tongue