Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
55 zł dla aktualnych klientów mBanku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku (/Temat-55-zl-dla-aktualnych-klientow-mBanku-125186)



55 zł dla aktualnych klientów mBanku - PiLot - 05-12-2015 18:48

Aktualni klienci mBanku (co jest bardzo rzadko spotykane) mogą zarobić 55 zł.

Cytat:1. Do Promocji mogą przystąpić Klienci Banku, będący osobami fizycznymi, którzy w okresie Promocji spełniają następujące
warunki łącznie:
1.1. otworzyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku, zwany dalej Rachunkiem przed dniem 01.08.2015 r.,
1.2. nie logowali się poprzez aplikację mobilną mBanku do serwisu transakcyjnego po dniu 01.08.2015 r.,
1.3. w terminie od 23.11.2015 r. do 31.12.2015 r. zapisali się na Promocję „Mobilni mają Lepiej – II edycja” i
zaakceptowali Regulamin Promocji

Teoretycznie z promocji mogą skorzystać tylko osoby zaproszone, ale w praktyce... zaproszenia nie dostałem, ale zadzwoniłem na infolinię by się zapisać. Poszło gładko i szybko Huh

Warunki do spełnienia są mega proste:
[Obrazek: c2OpNCk.png]

Więcej na stronie promocji
I szczegółowej w regulaminie


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - radekx662 - 20-12-2015 15:31

bardzo fajna promocja ale nie ten bank niestety Xpokerface


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - avrice - 20-12-2015 16:02

Faktycznie wystarczy zadzwonić na mLinię i zaakceptować warunki promocji. Wtedy dostajemy link, z którego pobieramy apkę i mam nadzieję, że cieszymy się bonusem:>

Kasę wypłacają najpóźniej do 15 kolejnego miesiąca.


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - danger3 - 20-12-2015 16:46

ok zapisany xD


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - wojtusxp - 20-12-2015 18:51

Dzięki za info, szkoda że promocja dotyczy tylko klientów, którzy założyli konto przed 01.08.2015. Ciekawi mnie jedna kwestia. Dlaczego mbankowi tak zależy na przekonaniu ludzi do korzystania z aplikacji mobilnej? Swojego czasu allegro również miało taką promocję, że gdy kupimy cokolwiek przez aplikacje mobilną o wartości powyżej 200zł, to płacąc przez payU będziemy mieli 50zł zniżki. Co im za różnicę robi czy ktoś płaci z kompa czy telefonu? Może chcą nauczyć ludzi korzystać z aplikacji i im za to zapłacić, aby nabrali nawyku korzystania z appki i się uzależnili? Do mnie to nie przemawia.


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - PiLot - 20-12-2015 22:28

(20-12-2015 18:51)wojtusxp napisał(a):  Dlaczego mbankowi tak zależy na przekonaniu ludzi do korzystania z aplikacji mobilnej?

Jak nie wiadomo o co chodzi to... chodzi o pieniądze Wink Chcą przyzwyczajać do aplikacji bo nią możesz płacić (BLIK), nawet gdy nie masz portfela/kart to telefon raczej zawsze masz ze sobą. To też opcja jeszcze mniej przemyślanych, bardziej impulsywnych uruchomień limitów w koncie/szybkich kredytów. Gdy coś się spodoba, szybko na klik możesz wziąć kredycik Wink No i dodatkowo prestiż. mBank kreuje się na ikonę mobilności więc musi walczyć o to by w AppStore czy Sklepie Play mieć dobre statystyki.


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - przemekmax - 21-12-2015 12:11

Co do pkt2 regulaminu jeśli mam aktualnie na telefonie aplikacje mBanku to się nie łapie dawno nie używałem ale chyba nie od 08.


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - danger3 - 15-01-2016 09:47

dostał ktoś już kase


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - PiLot - 15-01-2016 12:02

Póki co nic nie ma. A zgodnie z regulaminem czas mają do dziś.


RE: 55 zł dla aktualnych klientów mBanku - geps4 - 28-01-2016 19:52

pierwsze 20zł otrzymane, polecam Smile