Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa nisza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowa nisza? (/Temat-Nowa-nisza-125173)

Strony: 1 2


Nowa nisza? - armada23 - 05-12-2015 15:20

Przed chwila takie coś na pw haha , testował ktoś czy to nowa nisza ?

Jestem menedżerem pomorskiego oddziału strony LiveJasmin zajmującą się rozmowami z różnymi ludźmi przez internet Szukamy teraz zainteresowanych współpracą dziewczyny,powiem że zarobki to nawet 280zł za 1h (a pracujesz w domku) jeżeli jesteś zainteresowana podaj swój nick skype (warunek kamera i mikrofon) a my w ciągu kilku minut skontaktujemy się z tobą w celu przeprowadzenia rozmowy wstępnej. Pozdrawiam serdezcnie Wojtek Rokolski Meneger LiveJasmin.


RE: Nowa nisza? - piotrekprorok - 05-12-2015 15:31

Zacytuję:

Cytat:Live Sex - Hot Live Sex Shows!... LiveJasmin ..

Xpokerface


RE: Nowa nisza? - armada23 - 05-12-2015 15:32

Haha to niech napisze ze za godzinę seksu a nie rozmowy Big Grin


RE: Nowa nisza? - szykiryki - 05-12-2015 15:45

serio nie wiecie co to Live Jasmin? Smile
To taki showup, tyle, ze na więcej krajów.

Poza tym mają program partnerski należący do awempire- płacą w niektórych przypadkach nawet 100 dolców za pozyskanego partnera (modelke/modela do sexczatów). Elo.


RE: Nowa nisza? - armada23 - 05-12-2015 15:53

Ja niewiem mam żonę wiec nie wchodzę na takie strony Big Grin ale zaciekawiło mnie to ? Czyli płacą kasę za to połączenie skype ? Czy to ściema ?


RE: Nowa nisza? - Gremquen - 05-12-2015 16:10

(05-12-2015 15:53)armada23 napisał(a):  Ja niewiem mam żonę wiec nie wchodzę na takie strony Big Grin ale zaciekawiło mnie to ? Czyli płacą kasę za to połączenie skype ? Czy to ściema ?
Skype jest po to, żeby cię poznać.
A płacą za późniejsze występy przed kamerą na żywo Wink


RE: Nowa nisza? - szykiryki - 05-12-2015 16:13

Zaraz wyjdę na znawczynię portali z sekskamerkami Tongue, ale odpowiem, bo swego czasu zarabiało się na e-whoringu (nie osobiscie oczywiscie!):
Z tego co Ci zaproponował ten facet- rozmowa skype miała byc tak jakby rozmową kwalifikacyjną. Pewnie werbują tak dziewczęta.

Na jasminie masz normalnie oprogramowanie jak na showupie (nie skypowe). Siedzisz na chacie,w sensie w domu, przed kamerką i "rozmawiasz".
Za gadanie nikt Ci jednak nie płaci, za rozbieranie się już tak Smile. Jest freechat, na ktorym "kusisz" i priv, za który dostajesz hajs (~parę dolcow za minutę).
To oczywiscie zbiegowisko zboczków z całego świata, ale praca jako camgirl dla wielu babek/facetow/par to tysiące dolarów miesięcznie, więc chętnych pewnie nie brakuje. W sieci jest sporo artykułów na ten temat. BA! Nawet wywiadów z takimi "modelami"

Z tego co wiem- jest tam też opcja dla facetów, więc przemyśl sprawe WinkSmileSmile


RE: Nowa nisza? - armada23 - 05-12-2015 16:19

Hahah dzięki @[szykiryki] za wyjaśnienie Big Grin osobiście nie skorzystam ale są tu tacy co na SU zarabiaja to może im się przyda to Smile)


RE: Nowa nisza? - szykiryki - 05-12-2015 16:24

Spoko Smile.
Znajomość wszelkiego rodzaju portali dla zboków to cenna wiedza, którą można przełożyć na całkiem przyjemne pieniądze (choćby z subów czy ppa).
Portali jak LiveJasmin są setki, jak ktoś ma więc jakąś niewykorzystaną seks-nisze smialo moze tam szukać odbiorców- przy odpowiednim podejsciu do tematu.

Za czasów easysub (r.i.p), kiedy nie bylo pomysłu na inne działania, zarabiało się na zboczuszkach internetowych.


RE: Nowa nisza? - Arko021 - 05-12-2015 16:35

Czyli Panie w tym przypadku z pracą mają lepiej Big Grin