Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja CS:GO - pomożecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promocja CS:GO - pomożecie? (/Temat-Promocja-CS-GO-pomozecie-125159)



Promocja CS:GO - pomożecie? - Fsociety - 04-12-2015 22:30

Witam wszystkich serdecznie,

Dzisiaj napotkałem pewną promocję...
...gra CS:GO przeceniona na 5.50 euro.
Polowałem na tą grę od dłuższego czasu, lecz nie posiadałem nigdy wolnej gotówki.
Teraz mam okazję by nabyć tą grę za 50% ceny i chciałbym to wykorzystać.

Niestety jest mały problem...
...gotówkę jedynie posiadam na karcie SIM (znaczy się posiadam abonament z limitem kredytowym 1000 zł).
Wiem, że na STEAMie nie można płacić po przez sms a tylko taka opcja wchodzi w grę.

Macie jakieś pomysły jak to zrobić?
Albo jest ktoś kto chciałby jakoś się wymienić (np.: SMS Premium za pieniądze na PayPal)?

Zajmuje się grafiką komputerową jak i webmasteringiem także może za sfinansowanie zakupu mogę wykonać jakąś usługę Smile
Chyba, że jest tutaj jakaś chojna osoba/osoby, która podaruje mi jałmużne Tongue

Do końca promocji zostało 20 godzin, więc byłbym wdzięczny za szybką pomoc Wink

PS1: Jestem świadomy tego, że płacąc przez sms zapłacę 2 razy więcej.
PS2: Do Adminów - wiem, że to nie tematyka forum, lecz często tu bywam jako anonimowy użytkownik i wiem, że mogę uzyskać tu pomoc. Zatem proszę nie kasować tego tematu dopóki nie znajdę jakiegoś wyjścia z tej sytuacji. Dziękuje Smile


RE: Promocja CS:GO - pomożecie? - radek0389 - 05-12-2015 01:15

(04-12-2015 22:30)Fsociety napisał(a):  Chyba, że jest tutaj jakaś chojna osoba/osoby, która podaruje mi jałmużne Tongue

Żebrać na 5 euro? Daj spokójUndecided
Tutaj masz dział:
http://zarabiam.com/Forum-Sprzedam-30
Wystaw ofertę sprzedaży sms premium i tyle. Najkrótsza i łatwiejsza droga.


RE: Promocja CS:GO - pomożecie? - Xers - 05-12-2015 02:17

Pisz na priv Smile Wymienię Ci bo potrzebny mi sms Wink


RE: Promocja CS:GO - pomożecie? - Fsociety - 05-12-2015 08:14

(05-12-2015 01:15)radek0389 napisał(a):  
(04-12-2015 22:30)Fsociety napisał(a):  Chyba, że jest tutaj jakaś chojna osoba/osoby, która podaruje mi jałmużne Tongue

Żebrać na 5 euro? Daj spokójUndecided
Tutaj masz dział:
http://zarabiam.com/Forum-Sprzedam-30
Wystaw ofertę sprzedaży sms premium i tyle. Najkrótsza i łatwiejsza droga.


Niestety jeszcze nie mogę pisać w tym dziale Sad
Nie żebram tylko tak napisałem z nadzieją, że może jeszcze są dobrzy ludzie na tym świecie Tongue


RE: Promocja CS:GO - pomożecie? - Roxi5017 - 05-12-2015 09:49

Gdyby kazdy byl taki hojny dla podobnych watkow to userzy byliby bankrutami. Od groma tu takich Wink Sad, but true. Nikt Ci nie da wlasnych zarobionych pieniedzy na gierke, gdyz sam mozesz zarobic i sobie kupic. Na forum masz wiele sposobow na zarabianie. Forum jest od pomagania, a nie od finansowania zachcianek userow Wink


RE: Promocja CS:GO - pomożecie? - Fsociety - 05-12-2015 10:28

(05-12-2015 09:49)Roxi5017 napisał(a):  Gdyby kazdy byl taki hojny dla podobnych watkow to userzy byliby bankrutami. Od groma tu takich Wink Sad, but true. Nikt Ci nie da wlasnych zarobionych pieniedzy na gierke, gdyz sam mozesz zarobic i sobie kupic. Na forum masz wiele sposobow na zarabianie. Forum jest od pomagania, a nie od finansowania zachcianek userow Wink

Tak wiem... Niestety mam tylko czas do 18 wiec raczej nie zdąże cokolwiek zarobić przez internet.


Promocja CS:GO - pomożecie? - surfer0700 - 05-12-2015 10:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.