Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Double - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoin Double (/Temat-Bitcoin-Double-125147)

Strony: 1 2 3


RE: Bitcoin Double - chmieloon - 10-12-2015 15:25

no narazie jest wyplacalna , do czasu ale narazie jest Smile


RE: Bitcoin Double - erner - 11-12-2015 07:17

Właśnie przyszła mi dziś wypłata 0.002BTC ale nie wpłacam już kolejny raz. Oni sprawdzają twój portfel jak wpłacisz wszystko to przestaną płacić albo jak masz małą sumkę.


RE: Bitcoin Double - WinchesteR - 11-12-2015 10:17

(11-12-2015 07:17)erner napisał(a):  Właśnie przyszła mi dziś wypłata 0.002BTC ale nie wpłacam już kolejny raz. Oni sprawdzają twój portfel jak wpłacisz wszystko to przestaną płacić albo jak masz małą sumkę.

skąd info ? podaj źródło. bo jak nie to tematu nie było.

ja wplacam na fullu i jest ok.


RE: Bitcoin Double - erner - 11-12-2015 12:37

Uwaga podaje źródło... Mój mózg! Pomyśl logicznie czy ktoś da tobie 100% zysku za 5 dni niczego nierobienia? Proste że nie! Takie stronki pojawiają się dosyć często. Posłuchaj dobrej rady i skończ z tym. Większość przelewów widniejących na stronie to wpłaty admina który dba o to aby one były. Myślę że co 30-50 wpłata jest prawdziwa. Na początku taki serwis płaci a później zabiera tobie to co zarobiłeś na nim + twój prywatny wkład. Zapraszam do MinuteBTC ta stronka generuje 2,4% profitu od twojego depozytu na dzień (depozyt później możesz wypłacić pomniejszony o 5%),czyli po 50h już wszystko co zarobisz to czysty zysk.


RE: Bitcoin Double - WinchesteR - 11-12-2015 12:57

porownujesz 2 strony tego samego typu , oh tylko na 1 masz naliczenie po 100 h a tam masz co 1 godzine co defakto ryzyko straty i tak jest

opierasz sie na tym ze poklikales na adresy portfeli i na tym siejesz panike ...
facepalm


RE: Bitcoin Double - chmieloon - 11-12-2015 16:55

mysle ze wszystcy wiedza ze ta stronka przestanie istniec predzej czy puzniej , i raczej nikt rozsadny wszystkich jajek to 1 kosza nie wsadza chyba ze lubi hazard. Faktem jest ze narazie wyplacaja ale zaraz moga przestac i tyle i to samo sie tyczy Minutebtc , tez moga zamknac w kazdej chwili . Im wiecej ludzi wplaca tym dluzej beda wyplacac , proste .


RE: Bitcoin Double - KeramxD - 26-12-2015 21:03

Wypłacili mi przed chwilą 200zł. Teraz wpłaciłem 100 zł i nic się nie pojawiło w "my invest" Dostał ktoś kiedyś odpowiedź od supportu albo miał taki przypadek jak ja?


RE: Bitcoin Double - WinchesteR - 26-12-2015 21:18

(26-12-2015 21:03)KeramxD napisał(a):  Wypłacili mi przed chwilą 200zł. Teraz wpłaciłem 100 zł i nic się nie pojawiło w "my invest" Dostał ktoś kiedyś odpowiedź od supportu albo miał taki przypadek jak ja?

ja mam tak cały czas , poprostu odlicz sobie (4 równe dni i + 2 godziny ) wyjdzie ci 100 godzin

np.
wysyłasz 20 grudnia o 16:30
czas zwrotu 24 grudnia 18:30 ( + 10 h na niby czekanie Tongue )


mi ma wypłacić własnie teraz i dalej nic beka a ktoś tutaj strasznie bardzo broni tego serwisu ze mało co adminowi w dupe by nie wszedł impreza


a o supporcie to zapomnij , formularz jest ale nie oczekuj ze ktoś ci odpowie.


RE: Bitcoin Double - KeramxD - 26-12-2015 21:23

Czekam na odpowiedź. Miałeś kiedyś tak, że wpłaciłeś nie pokazało transakcji a wypłacili?


RE: Bitcoin Double - Fristajler - 13-06-2016 08:33

pierwsze dwie wypłaty przeszły pomyślnie. trzeciej już wypłacić nie chciało, więc scam.
na chwilę obecną strona jest zamknięta