Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Double - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoin Double (/Temat-Bitcoin-Double-125147)

Strony: 1 2 3


Bitcoin Double - chmieloon - 04-12-2015 20:26

Witam
Wpadłem na taką stronke która podwaja bitcoiny w 100h ! Oczywiście brzmi to jak typowy scam ale maja dowody wypłat na stronie i jest ich całkiem sporo ... Także jak ktoś ma ochote zaryzykować jakąś mała sumke to zachęcam do skorzystania z reflinka Smile . Wczoraj zainwestowałem 400k satoshi i za 80 godzin powinienem dostać 800k wiec jak tylko dostane to wkleje dowód wypłaty .
Reaf link - https://btc2x.com/?ref=1IYjf
Czysty - https://btc2x.com/
Pozdrawiam i dzięki za wszystkie kliknięte ref linki Smile


RE: Bitcoin Double - mamrocik - 04-12-2015 20:52

Uważaj kolego, ten i podobne serwisy wypłacają do czasu Smile .
Odradzam te serwis, skorzystałem chciałem więcej i moje btc przepadły beka .


RE: Bitcoin Double - chmieloon - 04-12-2015 20:57

wiem ze takie serwisy wyplacaja do czasu Smile , dlatego napisalem ze jak ktos chce zaryzykowac mala sumke Wink


RE: Bitcoin Double - WinchesteR - 05-12-2015 09:28

tam robią takie wpłaty ( 2 btc 7 btc 14 btc ) ja się dziwie jak to ma sie utrzymać Big Grin


RE: Bitcoin Double - chmieloon - 08-12-2015 15:10

Moge potwierdzic ze wyplacaja , przynajmniej na ten moment . Z zainvestowanych 400k dostalem 800k . Jak ktos mi powie skad czy jak wrzucic dowod to wrzuce Smile .


RE: Bitcoin Double - rachman - 08-12-2015 18:54

Wpłacisz raz i wypłacą, wypłacić będziesz chciał większą kwotę i cisza... przerabiałem to jak wielu z forum Wink Na każdej były dowody wypłat a w sieci opinie na tak i na nie - taktyka by nie było że scam od razu. Kwestia czasy by padło także uważaj.


RE: Bitcoin Double - WinchesteR - 09-12-2015 14:28

zrobilem wplaty i mialem czasówki , ze wzgledów technicznych z internetem zmienilem IP i usunełem ciasteczka i czasówki z wplat/wypłat znikneły


ktoś coś wie jak to przywrócic ?


RE: Bitcoin Double - erner - 10-12-2015 13:02

HAHAHA! Miałem to samo bo oczyszczałem kompa ze śmieci i ciasteczko mi znikło. Teraz w zakładce My Investments nie mam nic ale jakby nie patrzeć stronka powinna wypłacić mi 0.002 bo wpłaciłem 0.001. Śmieszne jest to że na stronie widnieją fake wpłaty i wypłaty. Np. wypłata na portfel podwojonej sumy ne tej stronce a na portfelu jest tylko 1 transakcja - wypłata ze stronki. No dobra wypłata jest ale za co jak przecież ten adres nigdy nic nie wpłacił?


RE: Bitcoin Double - mikuss - 10-12-2015 13:09

(10-12-2015 13:02)erner napisał(a):  No dobra wypłata jest ale za co jak przecież ten adres nigdy nic nie wpłacił?

jest to wypłata samego właściciela. on nie musi nic wpłacić by wypłacić Tongue


RE: Bitcoin Double - erner - 10-12-2015 13:23

To chyba oczywiste. Robi to po to aby na stronie widniały wpłaty/wypłaty i dowody były na blockchain że strona niby wypłacalna...