Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by Vamph - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy by Vamph (/Temat-Typy-by-Vamph-125135)



Typy by Vamph - Vamph - 04-12-2015 17:25

Witam !!

Chciałbym Wam przedstawić temat, w którym planuję oferować swoje typy.
Najczęściej będą to AKO...aczkolwiek w grę wchodzą także single (ciekawe oferty powyżej 1,5)

Zapraszam !!

To co stawiam ukazywane będzie w "j" czyli czymś pokroju jednostek.

typ na dzisiaj :
Nicea vs PSG @ 2 0:3
Schalke vs Hannover 96 @ 1 3:1
Jagielona Białystok vs Górnik Zabrze @ remis 2:3
Zagłębie Lubin vs Termalica BB Niecieczka @ 1 2:0
AKO 14,96
Stawka : 5j
Ewentualny zarobek : 69,80j


Czemu taki idiotyczny typ ? Zacznijmy od Ligue 1, gdzie PSG powinno bez problemu rozprawić się z Niceą. Kurs na ten mecz jest idiotyczny, gdyż gwiazdy z Paryża są naprawdę w formie i stawianie 1,5 na ich zwycięstwo to lekka przesada.
Schalke mimo, iż formą nie błyszczy posiada w swoim zespole naprawdę klasowych zawodników. Myślę, że zespół leżący w dolnej części tabeli nie powinien sprawić im większych problemów.
Górnik w ostatnim meczu z liderem naszej ekstraklasy pokazał się z naprawdę dobrej strony. Mimo, że gra nie była wyjątkowo piękna to mimo wszystko była skuteczna. Nie sądzę, że uda im się zagrać kolejny "mecz życia", aczkolwiek remis w spotkaniu z moim zdaniem średniej klasy Jagielonią jest do wzięcia.
Termalica nie pokazała się z dobrej strony w meczu ze Śląskiem. Pomimo gry u siebie ich gra nie była efektywna a szczęśliwie wywalczony punkt nie pokazuje, że zespół ten jest w u progu swoich możliwości. Stawiam tutaj na
ludzi z Lubinia, gdyż grają oni naprawdę ładny i kombinacyjny football. Oba te zespoły mają wiele wspólnego, aczkolwiek taktyka jak i umiejętności czysto piłkarskie są raczej po stronie Zagłębia Smile



RE: Typy by Vamph - Vamph - 04-12-2015 18:48

Nawiązanie do poprzedniego typu :
Troszkę chyba przesadziłem. O ile typy na zwycięstwa na 99% są pewne....o tyle jednaj Jagielonia może dać sobie radę z Górnikiem. Typ pozostawię aczkolwiek nie zachęcam Was do obstawiania...gdyż sam po części straciłem wiarę w niego

typ numer #2

Snooker :
David Grace vs Martin Gould @ 2
Matthew Selt vs Mark Selby @ 2

Piłka Nożna
Lazio vs Juventus @ 2

[b]AKO 3,4
Stawka : 6j
Ewentualny zarobek 17j

[/b]


RE: Typy by Vamph - Vamph - 04-12-2015 22:29

OKEJ !!
czas na podsumowanie Heart

jeśli chodzi o kupon #1 jestem zawiedziony. Mecz Jagieloni i z Górnikiem był na włosku. Praktycznie miałem możliwość zrezygnowania z kuponu przy stanie zwrotu 47j...jednak odpuściłem i uwierzyłem, że taki wynik utrzyma się do końca :/
no ale cóż....nie ma co narzekać Huh

kupon #2 bez niespodzianek zwycięski HuhHuh nie mam tutaj co opisywać Jerk2

Bilans <udane/przegrane> : 1/1
Skuteczność : 50%
Bilans : 17j +



RE: Typy by Vamph - kucharz30 - 05-12-2015 11:53

Chyba się kolego pospieszyłeś że Ci wszedł ten drugi kupon bo Martin Gould niestety przegrał...wygrywał 5:1, a przegrał 5:6. niestety bo też postawiłem, niby pewny typ a zepsuł mi cały kupon.


RE: Typy by Vamph - Vamph - 05-12-2015 14:26

(05-12-2015 11:53)kucharz30 napisał(a):  Chyba się kolego pospieszyłeś że Ci wszedł ten drugi kupon bo Martin Gould niestety przegrał...wygrywał 5:1, a przegrał 5:6. niestety bo też postawiłem, niby pewny typ a zepsuł mi cały kupon.
możliwe. ja zamknąłem kupon przy stanie 5:3, gdyż na gwałt potrzebowałem jednostek. Wieczorem to przeanalizuje i poprawię Smile


Kupon #3

Wolfsburg vs BvB @ 2
Bayern vs Borusia M'gladbach @ 1
Depertivo vs Sevilla @ 2
Stoke vs City @ 2 444 haha 0:2 HuhHuhHuh przegram kupon ale i tak będę mega szczęśliwy jeśli bogacze przegrają. Nie trawię ich UndecidedUndecidedJerkJerk2
AKO : 9
Stawka : 6j
Ewentualny zarobek : 58j


Typy by Vamph - Hybrid1990 - 15-07-2018 08:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.