Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! (/Temat-Zlece-wspolprace-przy-projekcie-z-grami-125117)

Strony: 1 2


Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - Martin676 - 04-12-2015 01:47

Witam, posiadam stronę internetową o tematyce gier, a nawet więcej Wink
Posiadam niszę związaną z tą stroną i potrzebuję do pomocy kogoś ogarniętego pod względem "informatycznym" czyli grafika, html/css bla bla oraz podstawowe znajomości w zarabianiu (nie ufam osobom z ilością postów <100 i stażem krótszym niż pół roku).
Co oferuję? Profity dzielone według ustalonej stawki Wink W ciągu tygodnia może być to nawet suma z rzędu 300-400 zł!


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - dawid161622 - 04-12-2015 08:13

Mogę zająć się trochę grafiką Smile


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - bedi25 - 04-12-2015 19:00

Chętnie pomogę ci przy tej stronce w miarę możliwości. Ogarniam sporo html, css, javascript więc coś tam możemy zdziałać Smile


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - przemoprzemek4 - 06-12-2015 10:40

Jeżeli aktualne to pisz na PW. Chętnie zajmę się grafiką i programowaniem.


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - Martin676 - 07-12-2015 23:55

Dzięki za odzew Panowie - właśnie z jednym z zainteresowanych obmawiamy współpracę. Będę miał Was na uwadze Smile


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - Gremquen - 08-12-2015 00:03

W razie czego możesz przesłać tez do mnie więcej szczegółów Wink


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - Veres - 17-01-2016 14:31

Czy oferta nadal aktualna, mógłbym zająć sie html/css


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - NarutoGamePL - 19-02-2016 15:41

jak to o grach to ja mogę zostać darmowym testerem Smile uwielbiam gry Smile


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - twnt22 - 19-02-2016 16:43

W razie czego chętnie też pomogę przy programowaniu Smile


RE: Zlecę współpracę przy projekcie z grami! - medicpl - 19-02-2016 19:05

Z zawodu jestem programista z doswiadczeniem :-) moge podeslac projekty w jakich teraz siedze :-) rozszerz temat na priv moze sie dogadamy i odwalimy ladny portal :-) a szukam wlasnie osoby do wspolpracy :-) pomyslodawcy i kogos kto moglby pisac rzeczy na stronie (artykuly itp) natomiast ja bym dodawal nowe funkcjonalnosci :-)