Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis z najniższym depozytem! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Serwis z najniższym depozytem! (/Temat-Serwis-z-najnizszym-depozytem-125110)



Serwis z najniższym depozytem! - thepolishmoosepl - 03-12-2015 20:24

Witajcie szukam od jakiegoś czasu dobrego serwisu z niskim depozytem do wpłatySmile Jakieś propozycje?


RE: Serwis z najniższym depozytem! - Anthony - 03-12-2015 20:45

Iq Option ma chyba minimum $10.


RE: Serwis z najniższym depozytem! - thepolishmoosepl - 03-12-2015 20:48

(03-12-2015 20:45)Anthony napisał(a):  Iq Option ma chyba minimum $10.
A powiedz mi jak z wypłacalnością tego serwisu?


RE: Serwis z najniższym depozytem! - Anthony - 03-12-2015 21:02

@thepolishmoosepl

Tego niestety nie wiem. Nie miałem z nimi przyjemności, ale pewnie znajdzie się ktoś na forum kto miał Smile


RE: Serwis z najniższym depozytem! - MaLiN - 03-12-2015 22:34

IQ option zachwalają jeśli chodzi o opcje krótkoterminowe (sekundowe), ale też osobiście nie miałem z nimi do czynienia. Za bardzo ich działania marketingowe mi się nie podobają.


RE: Serwis z najniższym depozytem! - thepolishmoosepl - 09-12-2015 16:31

Założyłem jak na razie demo na IQ Option. Dobrze mi idzie dziś z 10 transakcji 9 na +. Jak mówicie dobre tam demo mają chodzi mi o wiarygodne czy raczej nie ma co się łudzić tym demem?


RE: Serwis z najniższym depozytem! - MaLiN - 09-12-2015 22:08

Nie testowałem u nich, jednak radziłbym podchodzić do nich z dużą ostrożnością, o czym wspominałem wcześniej.