Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Afera i skracacz zaszyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Afera i skracacz zaszyj (/Temat-Afera-i-skracacz-zaszyj-125089)

Strony: 1 2 3


Afera i skracacz zaszyj - asiorek - 03-12-2015 16:31

Siemka. Korzystał ktoś ze skracacza zaszyj pl? Dziś zobaczyłem post u konkurencji ze ponoć gość założył tam konto i rzekomo właściciel tego skracacza włamał mu się na konto na forum i wyrypal gościa na 100 usd. Właściwie też tam złożyłem konto ( muszę tylko sprawdzić czy hasło takie samo )
W każdym razie jeśli ktoś by coś pisał to asiorek jest tylko jeden. Kto mnie zna ten wie że nie dopuścił bym się oszustw. Gg mam w profilu i tylko takie gg mam cały czas.
Nie wiem gdzie zamieścić ten post więc dodaje go w ot, chyba dobry dział.

Co wy o tej sytuacji sadzicie ? Mógł by się ktoś wypowiedzieć ? Wink

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Afera i skracacz zaszyj - selfie - 03-12-2015 16:41

Twórca tego skracacza @[Nopost] został już zbanowany za kradzież haseł przy pomocy swojego skracacza więc to raczej prawda.


RE: Afera i skracacz zaszyj - PaidMoney - 03-12-2015 16:43

Też mam konto tam, dobrze że mam inny nick w tym serwisie niż tutaj, ale z drugiej strony to ja mam taki sam nick w innych serwisach


RE: Afera i skracacz zaszyj - asiorek - 03-12-2015 16:43

No to ładnie się wkrecilem najwidoczniej ;x musze za chwilę sprawdzić czy mam tam takie hasło jak tu i w innych miejscach ..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Afera i skracacz zaszyj - PaidMoney - 03-12-2015 16:47

Ale wtopa, nawet ten sam email mam
A dużo serwisów wymaga właśnie adresu email, a hasło wszedzie mam takie same


RE: Afera i skracacz zaszyj - mikuss - 03-12-2015 16:52

(03-12-2015 16:47)PaidMoney napisał(a):  Ale wtopa, nawet ten sam email mam
A dużo serwisów wymaga właśnie adresu email, a hasło wszedzie mam takie same

Brawo TY.
wszędzie dawać takie samo hasło ...


RE: Afera i skracacz zaszyj - asiorek - 03-12-2015 16:53

No właśnie. Lipa trochę straszna wypadła ;v a jak zmienię hasło tam. To się ono nie nadpisze? Chyba ze już pospiesznie gdzieś zapisał

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Afera i skracacz zaszyj - mikuss - 03-12-2015 16:54

(03-12-2015 16:53)asiorek napisał(a):  No właśnie. Lipa trochę straszna wypadła ;v a jak zmienię hasło tam. To się ono nie nadpisze? Chyba ze już pospiesznie gdzieś zapisał

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
@[asiorek]
zmieniaj hasła w innych miejscach a nie w tym "skracaczu wyciągaczu"


RE: Afera i skracacz zaszyj - asiorek - 03-12-2015 17:00

no właśnie zmieniam.. :v

wie ktos może jak zmienić cholerne hasło na skrzynce g.pl ? ZRobili przekieorwnaie na gazeta.pl ale nigdzie nie można zmienić dziadowskiego hasła.


RE: Afera i skracacz zaszyj - Krissu - 03-12-2015 19:10

Uwazajcie; u mnie rowniez sie sprawca logowal. Jak trzeba, podam wiecej informacji, bo takowe posiadam Smile