Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashPirate - aplikacja do zarabiania [ANDROID] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashPirate - aplikacja do zarabiania [ANDROID] (/Temat-CashPirate-aplikacja-do-zarabiania-ANDROID-125085)



CashPirate - aplikacja do zarabiania [ANDROID] - CashPirate - 03-12-2015 14:45

Witam. Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić aplikację CashPirate, którą pewnie niektórzy już znają, ale niektórzy zapewne nie Tongue Dzięki niej w dość krótkim czasie możecie zarobić sobie trochę pieniędzy poświęcając temu 10-15 minut dziennie. Polega to na instalowaniu aplikacji/gier, oglądaniu 20-30 sekundowych filmików itd.(w niektórych przypadkach aplikację możemy odinstalować od razu, ale czasami aplikacja musi zostać przed 3 dni u nas żeby nam ją zaliczyło), za co dostajemy coinsy - monety. Wypłaty można robić za pomocą PayPala co chyba jest najpopularniejszym i najwygodniejszym sposobem i to już od 2.5$(2500 monet). Ja po jednym dniu mam już 1400 monet, więc do wypłaty jeszcze troszkę brakuje, ale dopiero co zacząłem Smile CashPirate można pobrać ze sklepu Play, przy rejestracji możecie skorzystać z mojego kodu: TLHEQD i dostaniecie 500 monet na start Smile Miłej zabawy oraz owocnego zarabiania Smile


CashPirate - aplikacja do zarabiania [ANDROID] - MaLiN - 03-12-2015 14:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.