Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Spam na grupach porady - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Spam na grupach porady (/Temat-Spam-na-grupach-porady-125074)

Strony: 1 2 3


Spam na grupach porady - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 11:17

Spam na grupach porady
Witam, ja jestem Zarobiony i chcę wam przedstawić moje obserwacje co do efektywniejszego spamowania po grupach. Nie ukrywajmy się, że spam nie jest już tak dobry jak to było rok czy nawet dwa lata temu, ale idzie nadal na tym zarobić. Facebook cały czas walczy ze spamerami i wprowadza nowe ograniczenie, ja postaram się wam przedstawić w kilku krokach jak ja spamuje na grupach teraz oraz dam wam kilka dodatkowych materiałów jakich ja kiedyś używałem do spamu pod grupy. Większość konkurencji daje teraz własne bannery..

  • Ważne jak chcemy spamować na większą ilość, abyśmy nie mieli opisu tylko sam link. Facebook ma skłoność średnio po 15 dodanych postach oznaczać nasze materiały jako zablokowane, nie mówię teraz o naszej grafice.
  • Teraz nie opłaca się nam wypuszczać spamu po 20 grupach, ja przygotowuję sobie około 20 kont i na każdym po 50 grup. Rozsyłanie wiadomości na grupach wykonuje za pomocą spam bota (ja do tego używam bota od TechByte) Czemu bot? Jak spamię nie bawię się w 20 postów.
  • Ja wszystkie informacje na temat materiału jaki chcę promować umieszczam w swoich obrazkach.
  • Wyznaję zasadę jeden post inny obrazek, czyli ja przycinam minimalnie wymiar i robię z 60 kopii z innym wymiarem.
Moje kilka materiałów do spamu: (jak będzie popyt mogę dodać więcej)



RE: Spam na grupach porady - essa - 03-12-2015 11:20

Powodzenia
Teraz po 20 dodanych postach blokują konto Lol
reput za materiały


RE: Spam na grupach porady - PaidMoney - 03-12-2015 11:24

@essa 20 postów na świeże konto to według mnie za dużo


RE: Spam na grupach porady - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 11:24

Essa, tego nie zauważyłem, szybciej mi domeny padają, ew. weryfikacja znajomych podwójna co już to nie jest takie proste.


RE: Spam na grupach porady - PaidMoney - 03-12-2015 11:28

Zarobiony możesz poprosić administracje o przywrucenie swego dziennika? fajnie się go czytało


RE: Spam na grupach porady - tidid - 03-12-2015 17:24

co Wy wiecie o spamowaniu. Po 100 grupach nie ma blokady, tylko trzeba spamować z głową. A jak ktoś puszcza spam na wszystkie grupy od razu to się nie dziwcie


RE: Spam na grupach porady - PaidMoney - 03-12-2015 17:39

@[tidid] to jak ty spamujesz, na świeże konto 100 grupami spamujesz?
I nie dadzą ci weryfikacji, albo bana?


RE: Spam na grupach porady - tidid - 03-12-2015 17:42

Wystarczy wrzucać posty co 45-60 sekund. No chyba, że coś w ciągu 2 dni się zmieniło, bo nowego konta akurat teraz nie robiłem


RE: Spam na grupach porady - PaidMoney - 03-12-2015 17:47

Stażowe trochę wytrzyma, ale te świeże to raczej nie


RE: Spam na grupach porady - Majka - 03-12-2015 17:52

(03-12-2015 11:28)PaidMoney napisał(a):  Zarobiony możesz poprosić administracje o przywrucenie swego dziennika? fajnie się go czytało

zrobione