Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona Internetowa na WordPressie - Najtaniej w sieci! Domena i serwer! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Strona Internetowa na WordPressie - Najtaniej w sieci! Domena i serwer! (/Temat-Strona-Internetowa-na-WordPressie-Najtaniej-w-sieci-Domena-i-serwer-125069)



Strona Internetowa na WordPressie - Najtaniej w sieci! Domena i serwer! - Skrypter21 - 03-12-2015 10:51

Moja oferta:

- Instalacja skryptów takich jak m.in.: PHPBB3, PhpBB by Przemo, IPBoard, MyBB, XenForo, vBuletin, WordPress, Joompla, Drupal itp.
- Kodowanie szablonów HTML+CSS/HTML+CSS+PHP/PHP+MySQL+HTML+CSS
- Edycja stron (tzw. odświeżanie) pod względem wizualnym jak i technicznym
- Podpinanie domen pod serwer www
- Instalacja wszelkich wtyczek i pluginów
- Tworzenie kopi zapasowych
- Szablony Allegro

Gratis:

- Publikacja strony w sieci
- Rejestracja domeny .pl na okres jednego roku
- Rejestracja hostingu www
- Podpięcie hostingu pod domenę
- Pomoc w doborze treści
- Pełne wsparcie na cały okres działania
- Optymalizację treści w celu płynnego działania strony

Co wyróżnia mnie od konkurencji:

- Osoba prywatna (firmy wykonują strony o wiele drożej)
- Dobry kontakt
- Krótki czas realizacji
- Sumienność
- Niska cena
- Świetna jakość
- Szybka wycena

Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie a na pewno się dogadamy Smile

Kontakt: Mailowy [email protected], GG: 47893234, Tel. 513652614

Pozdrawiam Wink


Strona Internetowa na WordPressie - Najtaniej w sieci! Domena i serwer! - surfer0700 - 05-12-2015 23:43

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.