Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] (/Temat-Zarabiaj-na-sieciach-afiliacyjnych-PODSTAWY-125068)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 17:04

I w Gameflow normalnie są oferty w których można motywować ruch? Aż idę sprawdzić. Big Grin


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 17:09

W tym napewno są dwie oferty
315. War Thunder PL (INCENT)
316. Legend Online PL (INCENT)
Niestety skromna lista


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 17:11

A mógłbyś jeszcze stawki podać do Tych dwóch kampanii? I jak jest u Nich z zaliczeniami i w ogóle?


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 17:43

315. War Thunder PL stawka 2.8zł
316. Legend Online PL stawka 1.05zł
Z zaliczaniem akurat nwm nie promuje ich, tylko te no incent bardziej opłacalne


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 22:01

Wysłałem zgłoszenie do gameflow, może masz jeszcze gdzieś konto? Smile @[PaidMoney] gdzie ruch może być INCENT.


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Na 5tyk - 03-12-2015 22:10

admitad.com ma kilka motywowanych ofert, ale nie wiem jak z wypłacalnością i długo czeka się na dodanie do programu.


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 22:17

Na Admitad dostałem bana w ofercie INCENT za właśnie motywowanie ruchu... więc mają głupią politykę strasznie.
@[Na 5tyk]


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 22:22

Ogólnie możesz sprawdzić pod tym linkiem oferty gier motywowanych z różnych sieci
http://www.affplus.com/search?q=Incent%20game&categories=1638,1052


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 05-12-2015 13:24

Zarejestruję się w Netsales, mają oferty INCENT, zobaczymy jak to będzie.

Ogólnie postaram się działać na Gameflow i Netsales, muszę teraz czekać do poniedziałku aż mi poaktywują konta.


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 05-12-2015 13:54

Też się zarejstruje w Netsales, dzięki za podesłanie