Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] (/Temat-Zarabiaj-na-sieciach-afiliacyjnych-PODSTAWY-125068)

Strony: 1 2 3 4


Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 10:39

Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY]

W tym poradniku przedstawie dwie metody, dla wielu podstawę promowania gier. Zagłębimy się w dwa najpopularniejsze serwisy czyli: Facebook oraz Youtube.
Aktualnie nie zarabiam na tych metodach, sieci afiliacyjne odrzuciłem na kartę boczną z powodu długiego czekania na pieniądze. Od siebie polecę serwis gameflow (nie jestem mocny w tej dziedzinie). Przejdźmy do metod.

Zarabianie na facebooku:
Musimy z decydować się na niszy, ja od siebie polecę Skiny do CS GO! (Jest to przykład) Na tej metodzie robiłem na subach, co prawda skuteczność nie była najlepsza, a może tu pójdzie lepiej.
1. Zakładamy nasz fanpage z nazwą "Zgarnij Skiny do CS: GO"
2. Dodajemy jakieś tło, i nasz post, przykładowy post:
[Obrazek: ss1_poranik-1449132908.png]
3. Promujemy nasz fanpage:
  • Jeżeli mamy konta FB z znajomymi fajnie było by zaprosić wszystkich znajomych do polubienia FP.
  • Standardowo spamując po grupach
  • Metoda najskuteczniejsza, wykupić reklamę na FP. Ja kupiłem takową za 19 złotych bodajże i zasięg postu wynosił 11 tys, ku mojemu zaskoczeniu udział wzięło 260 osób.


Metoda dosyć prosta, więcej nie muszę nic chyba dodawać.

Zarabianie na youtube:

Z powodu naruszenia praw metoda tymczasowo usunięta..

Nie ponoszę odpowiedzialności wyrządzonych przy pomocy korzystania z wiedzy zawartej w poradniku, korzystasz na własną odpowiedzialność.



RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 10:53

Wszystko fajnie, ale jak ja zakładałem kanały na jednym koncie yt to lajkowałem post tymi kanałami i te lajki mi znikali
Nie wiem jak u innych będzie


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 10:59

Też tak miałem, zauważyłem, że maksymalnie 3 kanały na jedno konto.


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Golona - 03-12-2015 11:00

Nie jestem do końca pewny czy jak sieć sprawdzi sposób pozyskiwania rejestracji w grach to nie dostanie się bana


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Zarobiony_Koles - 03-12-2015 11:03

@Golona to jest do ominięcia, dajemy Lading Page czy tam bloga i na nim parę gier..


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 11:04

Musisz kożystać z ofert incent czyli możliwoś motywowania w grach, np oferować coś za to
Edit:
I tak jak Zarobiony powiedział można to również ominąć,
Albo przekierowanie


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 11:48

PaidMoney, a w jakiej sieci są jakieś fajne oferty gdzie można motywować ruch? Smile


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 11:59

Trochę tego jest min portmmo, gameflow, funhub
Peerfly dużo ofert gier
Ale najlepiej płacą za te oferty w których ruch motywowany jest zabroniony


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - Stworkowaty - 03-12-2015 13:11

W Portmmo jest dozwolony ruch motywowany? W której kampanii?


RE: Zarabiaj na sieciach afiliacyjnych [PODSTAWY] - PaidMoney - 03-12-2015 14:29

A wiesz, że nawet nwm się zdawało, że ma ale możliwe że się pomyliłem
Ja kożystam z gameflow, funhub
A portmmo często wymieniane z polecanych serwisów i dlatego też ten serwis wymieniłem