Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. (/Temat-Poszukuje-osoby-do-pomocy-przy-pisaniu-poradnika-125011)



Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - asd321 - 02-12-2015 00:09

Witam mam pomysł na świetny poradnik o zarabianiu .
Szukam osoby która się zajmie się jego napisaniem i w sumie dokończeniem. Oferuje 50% ze sprzedaży. Najlepiej osoby które miały już swój poradnik.


RE: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - Klin - 02-12-2015 00:31

@[asd321] mozesz pozniej podeslac do recenzji, do tego ewentualnie doradzę co poprawić, co powinno sie znaleźć itp


RE: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - asd321 - 02-12-2015 09:56

Ok na pewno podeślę jak tylko zrobimy Smile


RE: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - asiorek - 02-12-2015 10:29

Napisz na gg . mogę pomóc. Mam dryg do pisania wypracowań to i poradnik mogę pomóc.. A stażu trochę tutaj mam więc wydaje mi się ze jestem zaufany ^^

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - v3XeR - 02-12-2015 12:44

Pisz PW

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka


RE: Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - asd321 - 02-12-2015 12:55

@asiorek pomaga mi w pisaniu
@Klin otrzyma do recenzji poradnik

temat do zamknięcia.


Poszukuje osoby do pomocy przy pisaniu poradnika. - piotrekprorok - 02-12-2015 12:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.