Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy limit postowania w grupach Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowy limit postowania w grupach Facebook (/Temat-Nowy-limit-postowania-w-grupach-Facebook-124975)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - Rafalbuc1 - 27-12-2015 00:15

Niestety potwierdzam również - Ninja Blaster po 11 postów z tymi samymi linkami, ze zmiennymi ulatuje do 30 .. :/


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - aero2 - 27-12-2015 00:33

Bany sypią się cały czas, także nie polecam spamować w grupach Facebook, szkoda czasu na kilka wysłanych postów.


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - DonWestbam - 31-12-2015 02:26

@[wachow] co do zapraszania to ja korzystam ze sposobu który dodał kiedyś AnnaKa bodajże do strefy tj. wtyczka do chrome i wczoraj z konta które ma prawie 4k rozesłałem zaproszenia do wszystkich do polubienia fb i zero bana czy cuś..


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - wachow - 04-01-2016 10:08

DonWestbam podeślij na priv ten sposób


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - Mafialt - 07-01-2016 22:22

Jakieś wieści jak obejść te zabezpieczenia? Byłbym bardzo wdzięczny Smile


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - aero2 - 08-01-2016 07:32

Teraz za pierwszym razem śle bez limitu te niecałe 90 grup botem, ale jak drugi raz po jakimś czasie chcę to zrobić, to wywala mi ban na pisanie.


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - ostryy111 - 23-01-2016 10:04

A jak teraz? Bo ja znowu nie mogę spamnac więcej niż 10 grup :/

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - aero2 - 23-01-2016 14:21

@[ostryy111]
Facebook nie lubi jak się zmienia IP, także gdy stworzysz nowe konto Facebook i dodasz grupy, musisz spamować na tym samym adresie IP i najlepiej przed tym zweryfikować konto telefonicznie.


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - ostryy111 - 23-01-2016 14:47

(23-01-2016 14:21)aero2 napisał(a):  @[ostryy111]
Facebook nie lubi jak się zmienia IP, także gdy stworzysz nowe konto Facebook i dodasz grupy, musisz spamować na tym samym adresie IP i najlepiej przed tym zweryfikować konto telefonicznie.

DziękiSmile Tyle, że teraz jak mam konta to trudno będzie wrócic do poprzedniego adresu IP. Swoją drogą to troszkę głupie. Skoro na konto logujemy się z różnych miejsc, to i różne adresy będziemy mieć... Dziwna polityka FB, przy takim nadmiarze urządzeń mobilnych jak i postępie technologii.