Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy limit postowania w grupach Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Nowy limit postowania w grupach Facebook (/Temat-Nowy-limit-postowania-w-grupach-Facebook-124975)

Strony: 1 2 3


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - Matthev - 05-12-2015 16:53

Więc może również się podziele z informacjami które posiadam:

- Blokada na grupy na dzień dobry i na zawsze jeśli korzysta się z programów do spamowania

- Blokada na grupy jeśli wcześniej byłeś już zablokowany i zostałeś odblokowany to nawet przy zmienianiu opisu będzie Ban, gdyż facebook przyjął że będzie blokował linki o małej popularności na wielu grupach.


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - aero2 - 12-12-2015 21:20

Teraz szybciej blokują pisanie po 10 postach.Sad


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - Kickster - 12-12-2015 23:10

Potwierdzam, 11 postow ban na 24h


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - Jork - 12-12-2015 23:30

@ aero2

Na facebooku już się nie da grosza praktycznie zarobić, też zarabiałem na spamie na fb ale tydzień temu mówie nie nie bede się męczył w ciągłe zakładanie kont na fb jak cały czas bany więc mówie trzeba jakiś sposób inny znaleść myślałem myślałem i nic

ze 6 dni temu jak jadłem kolacje nasunął mi się zarąbisty pomysł poszedłem go od razu sprawdzić pomysdł ten był strzałem w dziesiątke

ze spamu na fb udawało mi się wyciągać 50-80zł dziennie

teraz 10 razy mniejszy wkład pracy a zarobki 5 razy większe


Dlatego mówie zarabianie nie zaczyna i nie kończy się tylko na facebooku na spamie pomyśl napewno coś wpadnie ci do głowy :-)


Pozdrawiam


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - WuJeKuBa - 14-12-2015 16:10

Heh.. Ja nigdy nie zarabiałem na premium/sub SMS na facebooku i nie zamierzam Big Grin Po prostu od początku go znienawidziłem i koniec Tongue Denerwuje mnie ciągłe zakładanie kont i bawienie się w to ciągłe.. Oraz nigdy nie miałem dochodu z własnej strony internetowej, ale tylko i wyłącznie ze spamu, ale jak piszę nigdy nie zarabiałem na FB Tongue Gdy zarobiłem swoje (1500zł w miesiąc) to dałem sobie z tym spokój (teraz tylko wpada tak ok. 50zł miesięczne i tyle), ale jednak będę wracał i szukał nowego lepszego sposobu na zarobek, ale nie TU tylko zza granicą, bo Polska się już powoli wypala, coraz słabsza konwersja przez te wszystkie artykuły o tym oraz spam. Celuje w Finlandie Big Grin Ostatnio napisałem post na jakimś forum przetłumaczony translatorem google, to mnie wyśmiali no, ale początki nie są łatwe Big Grin Coś się zawsze wykombinuje, jak nie to to coś innego Big Grin


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - aero2 - 14-12-2015 16:17

@[kubaszekr38]
Ja nie suby, ja spamie trafisz.
Udaje się wam omijać limity?


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - kondekon12 - 14-12-2015 16:28

Mi przy 20 postach TAKI SAM TEKST - mija 5 minut i blokada (spamuje ninja blaster - sposób 2)
Przy zmienianiu tekstu odpowiwedni skracacz i rozne linki co 5-10 postow, to i nawet 50 postow wyciagam i nic


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - morenox - 14-12-2015 21:56

Ja jak puszczałem z Wefblee to też dostałem bana.
wcześniej po 200-300 grup na raz szło i nic a teraz lipa..


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - invest-mmo - 17-12-2015 18:14

(12-12-2015 23:30)Jork napisał(a):  @ aero2

Na facebooku już się nie da grosza praktycznie zarobić, też zarabiałem na spamie na fb ale tydzień temu mówie nie nie bede się męczył w ciągłe zakładanie kont na fb jak cały czas bany więc mówie trzeba jakiś sposób inny znaleść myślałem myślałem i nic

ze 6 dni temu jak jadłem kolacje nasunął mi się zarąbisty pomysł poszedłem go od razu sprawdzić pomysdł ten był strzałem w dziesiątke

ze spamu na fb udawało mi się wyciągać 50-80zł dziennie

teraz 10 razy mniejszy wkład pracy a zarobki 5 razy większe


Dlatego mówie zarabianie nie zaczyna i nie kończy się tylko na facebooku na spamie pomyśl napewno coś wpadnie ci do głowy :-)


Pozdrawiam

Co to za sposób? Podziel się, a nie tylko wzbudzasz ciekawość. Big Grin


RE: Nowy limit postowania w grupach Facebook - wachow - 21-12-2015 14:08

a jak u Was z zapraszaniem znajomych do polubienia FanPage? Ja zaprosiłem dosłownie kilka sztuk i blok - limit na dziś osiągnięty, z innego konta udało się kilka setek zaprosić, ale to wciąż mało. Jeszcze do niedawna można było spokojnie 3k z jednego konta zaprosić i było OK... też macie ten problem?