Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję wytrwałego mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Poszukuję wytrwałego mentora (/Temat-Poszukuje-wytrwalego-mentora-124948)



Poszukuję wytrwałego mentora - ti5ger - 30-11-2015 21:56

Witam, jestem Adrian, mam 19 lat a na firesubie jestem pod nickiem Konkretny.
Poszukuję wytrwałego i doświadczonego mentora dla KOMPLETNEGO laika, który potrafi tylko jednym kontem spamować grupy facebookowe różnymi programami z marnym skutkiem (są wizyty nie ma leadów).

Oferuję na początku 50% tego co zarobię w pierwszym miesiącu z pomocą mentora a na przyszłe miesiące się uzgodni potem. Tongue
Czasu mam nadmiar, motywacji jeszcze więcej, jakiś grosz również jestem w stanie zainwestować, jednak niestety gorzej z wiedzą na temat tworzenia stron i tym podobnymi rzeczami ale jak już pisałem jestem kompletnym laikiem.
Pozdrawiam i zapraszam na pw jeżeli kogoś zainteresuje.


RE: Poszukuję wytrwałego mentora - Na 5tyk - 30-11-2015 21:58

W FireSubie możesz ustawić mentora i ile % mu oddawać.


RE: Poszukuję wytrwałego mentora - ti5ger - 30-11-2015 22:22

(30-11-2015 21:58)Na 5tyk napisał(a):  W FireSubie możesz ustawić mentora i ile % mu oddawać.
dzięki, usunąłem to, myślałem że nie mogę zostać poleconym jak nie zrobię tego przy rejestracji Big Grin