Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sieć komórkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sieć komórkowa (/Temat-Siec-komorkowa-124945)



Sieć komórkowa - 0000000 - 30-11-2015 21:18

W której sieci komórkowej zakupie starter za grosze z długą ważnością konta ? Pamiętam ze była akcja z roczną ważnościa beż ładowania kasy w konto .

Bo już jutro rozwiązuje umowe z plusem Cool


RE: Sieć komórkowa - armada23 - 30-11-2015 21:22

Wydaje mi się że Virgin mobile


RE: Sieć komórkowa - PaidMoney - 30-11-2015 21:23

W orange chyba można aktywować smsem na nieskończenie czasu lub na rok konto


RE: Sieć komórkowa - asiorek - 30-11-2015 21:25

Polecam jak najbardziej virgin mobile. Sam nr przeniosłem z plusa do nich i nie żałuję. Interenet na 3g chodzi lepiej niż w plusie. Ogólnie za 30 zł mam 5 gb neta z lejkiem i nielimit rozmów i sms. A w plusie miałem za 35 zł 500 mb neta i nielimit SMS i rozmów do wszystkich. Plus ciulowy zasięg i net chodził jak gowno.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Sieć komórkowa - 0000000 - 30-11-2015 21:28

a z tym wirdżin (virgin) nie bedzie kłopotu by u ryśka w sklepie doładowanie kupić ? xD


nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba virgin był w biedronce albo w realu.



a co powiecie o Biedronkowym starterze ? Big Grin ktoś to używał ?Jerk


RE: Sieć komórkowa - asiorek - 30-11-2015 21:36

Raczej nie. Ja doladowuje przewZnie w necie bo taniej. Ale nie raz jak bratu rodzice lądowali to czy w biedrze czy w Dino miał. Nie wiem jak ze zdrapkami Ale w terminalu ( drukowane w formie paragonu ) są raczej wszędzie gdzie taki terminal jest xd

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Sieć komórkowa - geraxon - 30-11-2015 22:05

Ja mam w MobileVikings (reflink w mojej stopce Jerk2 ) rok ważności po każdym doładowaniu a jak ktoś zamówi kartę z Twojego linku to dostajesz doładowanie za 19zł gratis więc korzystnie moim zdaniem. Ewentualnie są też startery z play "rok ważności konta"


RE: Sieć komórkowa - DzejkobPL - 30-11-2015 22:07

Rok ważności także jest w Fakt Mobile, Play, Klucz.net, NJU Mobile, Orange...

Zależy co potrzebujesz.

× Wysłane z telefonu.


RE: Sieć komórkowa - 0000000 - 30-11-2015 23:11

każdy dostał +

Nie patrze na cennik sms i połączeń bo nie ma sensu. Jedynie tylko potrzebuje długą wazność konta.

zadecyduje virgin albo play..... zobaczymy bo virgin mało znany jak dla mnie, a play to.. po ich reklamach to szkoda gadać Jerk2


dzieki za pomoc all!impreza