Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni (/Temat-MD96-Koniec-zabawy-badzmy-powazni-124932)

Strony: 1 2


RE: MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni - Leos2011 - 07-12-2015 22:22

Masz reput za zwierzaki stary Smile


RE: MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni - Miedziany - 08-12-2015 22:15

Powodzenia!! Big Grin


RE: MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni - Noozer - 08-12-2015 22:15

Życzę powodzenia Lol


RE: MD96 - Koniec zabawy, bądźmy poważni - MD96 - 08-12-2015 23:16

DZIEŃ 8

Ulepszyliśmy z kumplem nasz mały biznes na allegro, głównie żeby zwiększyć skuteczność i myślę że to ładnie wypali, już zaczęły wpływać pierwsze w 100% pasywne. To tyle w sumie, pierwszy dzień w pracy, więc kończyłem o 16, potem do dziewczyny, do domu i znowu do dziewczyny i jakoś ten czas zleciał. Jutro zaczynamy parą, padnę na ryj ale to zrobię. Big Grin Jednakże, ze względu na to że mam aktualnie stała pracę która zajmuje mi sporo czasu, daje sobie weekendy totalnie wolne bez żadnych zoobowiązań co do przelewów na zwierzaki, bo po prostu w inny sposób nie wyrobię. Mimo to, będę się starał zapier*alać w weekendy również. Big Grin

Cele:
25 zł / 100 zł - cel na dziś
159.48zł / 2000 zł - cel na grudzień

Co zrobiłem?
- dopracowałem produkt i aukcję allegro, zadbaliśmy o promocję

Co muszę zrobić?

- pozałatwiać poprzednie nieskończone zadania
- zwiększyć zarobki 4krotnie

Ciężki grudzień się zapowiada niż myślałem, naprawdę. I dziękuję wszystkim za komentarze, miło wiedzieć że ktoś tu jednak zagląda pomimo że na razie się nic szczególnego nie dzieje. Lol