Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
serwis jaki nie polecam z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: serwis jaki nie polecam z nagrodami (/Temat-serwis-jaki-nie-polecam-z-nagrodami-124880)



serwis jaki nie polecam z nagrodami - jumper567 - 29-11-2015 19:40

Witajcie,

Chciałbym wam powiedzieć coś o serwisie fastlike.pl nie chcę go polecić, lecz wręcz przeciwnie. Serwis ten oferuje w sumie nagrody, ale administracja na tej stronie jest beznadziejna. W żaden ludzki sposób nie da się dogadać z administratorem. Gdy przychodzą problemy z nagrodami to tak jak w moim wypadku tablet wygrany w konkursie który przyszedł uszkodzony admin napisał do mnie email gdzie podał link do aukcji i powiedział, że mam sobie sam załatwiać zwrot skoro ja tego tableta nie kupiłem. Kolejna sprawa to strona zmusza do zakupu abonementu gdyż droższe nagrody wymagają abonamentu. I tu kłania się logika pana admina. Koszt abonamentu STANDARD to 29.99 zł i jedną z nagród jaką można zdobyć za ten abonament jest paysafecard 30 zł. Czyli jak chce paysafecard 30 zł to muszę zapłacić 29.99 zł za abonament i się męczyć żeby punkty zbierać to na jedno wyjdzie czy sam sobie kupie ten paysafecard. Kolejna rzecz to nagrody. Admin każe proponować nagrody których i tak nie dodaje tylko jakiś bubel mało interesujący. Także administracja zniechęca do korzystania ze strony. Absolutnie nie polecam.


RE: serwis jaki nie polecam z nagrodami - zytnix12 - 29-11-2015 19:44

Również nie polecam serwisu słaby kontakt z adminem i ceny nagród z kosmosu a to co ty opisuje to porażka co oni wyprawiają ja myślałem że gorzej być nie może


RE: serwis jaki nie polecam z nagrodami - Majka - 29-11-2015 20:08

@[jumper567] @[zytnix12]

Halo...?

Sam sobie piszesz tak facepalm To samo IP; multi czy dzielny brat?


RE: serwis jaki nie polecam z nagrodami - Zordi - 29-11-2015 20:21

Serwis jest bardzo w porządku... Co prawda masz dużą liczbę pkt jak kupujesz abonament a możesz wymienić wiele nagród jak masz dopiero pkt...


A co do tego co tutaj piszesz to Admin pisał, że nagrody dla wszystkich kont będą dostępne na "happy day" zawsze są po 4 nagrody coś akka restock, happy day 6 grudnia. + Kolejny happy day jakoś na święta gdzie dla wszystkich będą tablety ( Dla wszystkich czyli dla tych z kontem active bez wykupionego jakiegokolwiek abonamentu) Smile


RE: serwis jaki nie polecam z nagrodami - piotrekprorok - 29-11-2015 21:56

@[Majka] sprawdź maila impreza

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.