Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hallway - 26.08.2010 *00:08* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Hallway/Blog/Twitter/Facebook (/Forum-Hallway-Blog-Twitter-Facebook-25)
+------ Wątek: Hallway - 26.08.2010 *00:08* (/Temat-Hallway-26-08-2010-00-08-12487)



Hallway - 26.08.2010 *00:08* - KristopheR - 26-08-2010 09:43

Tekst Oryginalny:
Cytat:Our members are loving the prizes they redeemed in last week's bonus SHOP redemption:

geuss: Just got my 50$ paypal from the august the 19th redemption Smile

ben b. Thanks Lockerz for my $15 iTunes gift card!

itssalexisss : Just got my sephora giftcard in the mail from lockerz! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

tomtoon2010: Lockerz thanks for my paypal $75 today.. you guys are awesome!

luis4lakers: Thank you Lockerz for my $50 in paypal. I'm excited!!

Chris_BuLLeTz: Just got my $25 subway gift card from Lockerz. Nothing beats a $5 footlong!

KoolChic: Woot! Both gift cards i redeemed off lockerz.com came in the mail today.

We'll be offering more great gift cards and rewards in tomorrow's bonus SHOP redemption for members who earned at least 100 PTZ in SHOP or got The Ultimate Wallpaper between August 17 - 23 @11:59 p.m. EDT. Get a sneak peek at the catalog here!

Tłumaczenie:
Cytat:Nasi użytkownicy kochają swoje nagrody wygrane w zeszłym tygodniu na bonusowym uzupełnieniu SHOP:

geuss: Właśnie dostałem moje 50$ PP z 19'nasto sierpniowego uzupełnienia Wink

ben b. Dzięki Lockerz za mój bon 15$ na iTunes!

itssalexisss: Dostałem mój bon Sephora w e-mailu od Lockerz! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

tomtoon2010 : Lockerz dzięki za moje 75$ PP .. Jesteście niesamowici!

luis4lakers : Dzięki Lockerz za 50$ PP. Jestem taka podekscytowana!

Chris_BuLLeTz : Właśnie dostałem mój 25$ bon Subway od Lockerz. Ale nic nie przebije 5$ Footlong!

KoolChic : Wooo! Oba bony, które wygrałem na Lockerz.com przyszły do mnie dziś e-mail'em.

Będziemy dawać więcej bonów i nagród w jutrzejszym bonusowym SHOP uzupełnieniu, dla użytkowników, którzy zarobili co najmniej 100 PTZ w SHOP'ie albo kupili "limitowaną" tapetę pomiędzy 17 i 24 sierpnia 5:59 (naszego czasu). Sprawdź katalog tutaj.

Jutrzejszym, czyli dzisiejszym ! Zapraszam do oczekiwania na bonusowe SHOP uzupełnienie na nasz TS Wink