Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w Programie Partnerskim. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie w Programie Partnerskim. (/Temat-Zarabianie-w-Programie-Partnerskim-124853)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie w Programie Partnerskim. - Dean Ambrose - 01-12-2015 21:28

Dobra rekki, ja bioręSmile


RE: Zarabianie w Programie Partnerskim. - rekki - 01-12-2015 21:52

Z przykrością muszę poinformować, że wszystkie dostępne poradniki zostały już sprzedane. Osoby, które nie zdążyły zakupić poradnika przepraszam za wprowadzenie w błąd, lecz niestety miałem kilku chętnych na ostatnią sztukę.

Temat ze sprzedażą widnieje na forum od 2ch dni, więc macie delikatną nauczę, aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie. W przypadku kolejnego poradnika (o ile jeszcze kiedyś będę coś sprzedawać) będziecie brani pod uwagę jako pierwsi.


RE: Zarabianie w Programie Partnerskim. - przemo2741 - 01-12-2015 23:25

Dostałem poradnik i powiem, że wcześniej o nim nie słyszałem. Faktycznie, jest 6 dokumentów ale osobiście uważam, że lepiej by wyglądały w jednym pliku ale to już kwestia gustu Smile Co do samego sposobu: metoda opisana w poradniku nie dotyczy Fb chociaż większej filozofii w przełożeniu metody na twarzoksiążkę raczej nie będzie. Fajny program partnerski. Nie jest jakoś wyjątkowo znany na forum a nawet śmiem twierdzić, że część userów, którzy zaglądają tylko do głównych tematów nawet o nim nie wie Jak dla mnie świetna odskocznia od handlowania. Testy zaczynam jutro zaraz jak wytrzeźwieję po wynikach z kolokwium.


RE: Zarabianie w Programie Partnerskim. - rekki - 03-12-2015 12:13

KAŻDY KTO KUPIŁ ODE MNIE PORADNIK, NIECH PODEŚLE MI NA PW LUB NA GG KOŃCÓWKĘ SWOJEGO REF LINKA, W INNYM WYPADKU TRACI MOJĄ POMOC!! PILNE!


Zarabianie w Programie Partnerskim. - Majka - 30-04-2016 08:07

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.