Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania o mining - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Pytania o mining (/Temat-Pytania-o-mining-124837)



Pytania o mining - deidara3210 - 29-11-2015 03:39

Mam kilka pytań związanych z miningiem krypto walut mam nadzieję że ktoś mi odpowie na te pytania Big Grin
1. 1 GH/s ile to KH/s ? Wpisywałem w google ale z tego co doczytałem to wychodzi że 1 GH/s to milion KH/s a co za tym idzie inwestując w koparkę za 190 zł miałbym 4,5 tyś $ na kopaniu... ( inna waluta niż btc )
2. Co to jest koparka antminer ? Podłączamy ją do prądu i ona już dla nas kopie ?
3. Jakiego programu użyć do kopania za pomocą gpu a jakiego do kopania za pomocą cpu ?
4. Ile miałbym mniej więcej mocy przeliczonej z procesora AMD FX-4130 Quad Core 3,8 GHz przy kopaniu kryptowalut które są do kopania tylko i wyłącznie poprzez cpu ?

Każde odpowiedzi nagradzane reputkami Smile


RE: Pytania o mining - djbaggi - 01-12-2015 15:42

(29-11-2015 03:39)deidara3210 napisał(a):  Mam kilka pytań związanych z miningiem krypto walut mam nadzieję że ktoś mi odpowie na te pytania Big Grin
1. 1 GH/s ile to KH/s ? Wpisywałem w google ale z tego co doczytałem to wychodzi że 1 GH/s to milion KH/s a co za tym idzie inwestując w koparkę za 190 zł miałbym 4,5 tyś $ na kopaniu... ( inna waluta niż btc )
2. Co to jest koparka antminer ? Podłączamy ją do prądu i ona już dla nas kopie ?
3. Jakiego programu użyć do kopania za pomocą gpu a jakiego do kopania za pomocą cpu ?
4. Ile miałbym mniej więcej mocy przeliczonej z procesora AMD FX-4130 Quad Core 3,8 GHz przy kopaniu kryptowalut które są do kopania tylko i wyłącznie poprzez cpu ?

Każde odpowiedzi nagradzane reputkami Smile
1. 1th=1000gh/s=1000000kh/s mniej wiecej,
2.Antminer koparka firmy Bitmaintech, wiele ich od s1 do s7 teraz, zazwyczaj podłaczasz internet konfigurujesz koparke i podpinasz ją do kopalni i to wszystko.
3. Nie oplacalne komputerem wlasnym
4. To samo co w ad3
Jakby co pisz priv Smile