Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w Bukmacherke - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w Bukmacherke (/Temat-Inwestycja-w-Bukmacherke-124825)



Inwestycja w Bukmacherke - Goodtyper - 28-11-2015 19:55

Witam,
Chciałbym zaoferować państwu inwestycję w której będzie możliwy spory zysk w dość krótkim czasie.
Wygląda to tak,że inwestują państwo u mnie pieniądze a ja oddaje to z zyskiem po określonym % i czasie.
Jak to wygląda w praktyce?

Otóż przeznaczają państwo odpowiednią kwotę na inwestycję na odpowiedni % a ja pomnażam państwa kapitał i oddaje je państwu zgodnie z umową.
Oferuje państwu 3 pakiety:
1 pakiet na 14 dni zysk 25% od kapitału czyli inwestując 100zł po 14 dniach otrzymują państwo 125zł
2 pakiet na 21 dni zysk 50% od kapitału czyli inwestując 100zł po 21 dniach otrzymują państwo 150zł
3 pakiet na 31 dni zysk 100% od kapitału czyli inwestując 100zł po 31 dniach otrzymują państwo 200zł
Te pieniądze inwestuję u bukmachera i po prostu go ogrywam Smile
Jestem doświadczonym typerem i naprawdę mam wysoką skuteczność co procentuje wysokimi wygranymi.Nie będę owijał w bawełnę nie każdy odnajduję się w świecie bukmacherskim bo aby zarobić trzeba naprawdę zachować zimną krew i nigdy nie można ponieść się emocjom.Spokój,spokój i jeszcze raz spokój.
Z racji tego,że jestem tu od niedawna na forum maksymalna kwota inwestycji to 1000zł,po przynajmniej 20 udanych inwestycjach zwiększę limit.

Wszelkie transfery pieniędzy będziemy wykonywać tylko poprzez skrill.

Oczywiście każdemu chętnemu przedstawię swoje dane,więc wszystko będzie przejrzyście i uczciwie.

Zapraszam serdecznie do inwestycji Smile Proszę pisać na PW bądź GG(56699412).


RE: Inwestycja w Bukmacherke - B_Y_K_U - 28-11-2015 20:34

Screeny Twoich wygranych posiadasz? Bo tak na słowo to wiesz...
Byli tu już tacy którzy oferowali identyczny model współpracy, jednak nie ograli buka i popadli w tarapaty...Undecided
A poza tym skoro potrafisz ograć buka bez problemu to po co Ci inwestorzy?
100% w ciągu miesiąca to fantastyczny wynik!
Sam dobrze się wzbogacisz bez osób postronnych.
Nie hejtuję, grzecznie pytamSmile


RE: Inwestycja w Bukmacherke - Goodtyper - 28-11-2015 23:05

To mój pierwszy tak duży projekt i nie powiem chciałbym też na tym zarobić.
Oczywiście sam obstawiam również ale to nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o zarobek bo to są dwie inne rzeczy.Zresztą dodatkowego zarobku nigdy za wiele.
Mam nadzieje,że to naprawdę wypali i będę mógł później widzieć pozytywne opinie Smile
Oczywiście jak nie wypali przy pierwszych 5 osobach to nie będę tego ciągnął dalej ale wierze w sukces tej inwestycji.


RE: Inwestycja w Bukmacherke - PremAccHack - 28-11-2015 23:13

Był już taki jeden co takie coś oferował nie wypalilo. Temat do kosza


RE: Inwestycja w Bukmacherke - Goodtyper - 28-11-2015 23:34

Przepraszam ale czemu do kosza odrazu?
Proszę dać mi szansę się wykazać i nie oceniać mnie na tle innej osoby bo tak to wygląda :/


Inwestycja w Bukmacherke - piotrekprorok - 28-11-2015 23:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.