Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czym jest ppi - pay per install - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Czym jest ppi - pay per install (/Temat-Czym-jest-ppi-pay-per-install-124820)



Czym jest ppi - pay per install - full2000 - 28-11-2015 18:03

Na pw dostaję dość dużo wiadomości czym tak na prawdę jest ppi ?
Zauważyłem podczas wyszukiwania że brakuje takiego tematu ...
Jako że na forum jestem "od ppi" postanowiłem zrobić opis Wink

W ogólnych słowach - Pay Per Install to jeden z modeli zarabiania na pozyskanym ruchu internetowym. W odróżnieniu od innych modeli jak PPM, PPC, gdzie pieniądze dostajemy za odsłony lub kliknięcia, w PPI prowizja naliczana jest od instalacji promowanego oprogramowania.

I teraz - są dwa rodzaje firm które płacą za instalację: pierwszy rodzaj to promowanie konkretnego produktu, np. toolbar albo jeden z klonów pc cleanera, gdzie dostajemy prowizje za samą instalację, gdzie stawki nie są zbyt duże, bo promujemy tylko jeden produkt, oraz drugi rodzaj czyli promowanie instalatora w którym zbundlowane jest wiele ofert - w tym rownież tych pierwszego rodzaju. Tutaj stawki są zdecydowanie większe, dodatkowo mamy możliwość “owinięcia” jakiegoś własnego, bądź freeware programu i zarabiania na instalacji tegoż programu.

Stawka za pojedynczą instalację jest mocno zróżnicowana. Najwięcej zarabiamy na instalacjach z USA, UK, Kanady i Australii. W dalszej kolejności są kraje Europy Zachodniej, potem Europa Wschodnia, LATAM i Azja, a na samym końcu kraje trzeciego świata. Końcowa stawka za wygenerowanie instalacji zależy też od ilości dodatkowego oprogramowania, które zainstaluje użytkownik. Ale zaraz, jakiego dodatkowego oprogramowania?

Zasada działania jest prosta. W PPI promujemy instalator oprogramowania, który dodatkowo instaluje oferty reklamowe i to właśnie za instalacje tych ofert reklamowych dostajemy prowizję. Liczba ofert reklamowych jest najczęściej uzależniona od kraju instalacji. Im bardziej rozwinięty kraj, tym więcej jest reklamodawców chcących płacić nam za promocję, zatem tym więcej mamy w naszym instalatorze ofert i tym lepiej są one płatne. W instalatorze dostępnym w CInstaller promujemy oferty m.in. takich firm jak: Sterkly, Baidu, Uniblue, Iobit, Opera.

Mam jakieś doświadczenie w zarabianiu na ppi. Potrafię udzielić odpowiedzi na pytania dot. tej metody ale niech to będą KONKRETNIE SPRECYZOWANE pytania na pw. Mogę także polecić najlepsze (wdlg. mnie) środowisko do zarabiania właśnie na ppi Wink

Lista najlepszych poradników do zarabiania na ppi


Potrzebujesz pomocy żeby zacząć działać z PPI ? Idea
Koniecznie sprawdź to -> http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-PPI-lub-RevShare-Hyip-Zajrzyj-tutaj-130703


RE: Czym jest PPI - aero2 - 28-11-2015 18:21

Dobrze zrobiony opis, nic dodać nic ująć.Smile


RE: Czym jest PPI - full2000 - 21-12-2015 20:16

Jakiś czas temu dodałem temat pomocny przy wyborze odpowiedniego serwisu ppi dla siebie Smile


RE: Czym jest PPI - full2000 - 01-09-2018 17:30

Ostatnio wzrastają mi zarobki w ppi (w moim przypadku w cinstaller) także wszystkich gorąco zachęcam do działania z ppi,
uważam, że na ten moment jest to jedna z bezpieczniejszych i przyszłościowych metod!

Niedługo aktualizuję wskazówki ppi - te, które wcześniej wysyłałem na pw, moim poleconym Smile

Także jakby ktoś z refów miał 1 lub więcej leadów to za jakiś czas można się upomnieć na pw o nowe wskazówki.

Teraz będzie to wyglądało troszkę inaczej. Tzn. wysyłam linka do zabezpieczonej hasłem strony i podaję pin.


RE: Czym jest ppi - pay per install - Morze1 - 03-12-2018 18:08

@full2000, wyczyść proszę skrzynkę, gdyż chciałbym się skontaktować z Tobą na PW Smile


RE: Czym jest ppi - pay per install - Fricooo - 19-12-2018 16:54

@[full2000] Prosiłbym Ciebie abyś łaskawie ogarnął PW, bo wczoraj nie dokończyłeś transakcji..