Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? (/Temat-Geolokalizacja-mojego-IP-zachodnie-wybrzeze-Afryki-czemu-124773)



Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - dawkos23 - 27-11-2015 16:31

Jak w temacie. Chciałem sobie obejrzec zaległe odcinki Kuby W. i wyskoczył mi komunikat "Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski.". Po kilku sekundach i zorientowaniu się, że przecież jestem ku... w Polsce sprawdzilem geolokalizacje swojego IP i wyszlo, ze jestem na jakiejs pieprzonej wysepce u wybrzezy Afryki? Czemu i jak zmienic na polskie? Smile


RE: Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - Scoobyx - 27-11-2015 16:43

Może masz w przeglądarce ustawione proxy Wink Sprawdź to.


RE: Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - dawkos23 - 02-12-2015 20:13

(27-11-2015 16:43)Scoobyx napisał(a):  Może masz w przeglądarce ustawione proxy Wink Sprawdź to.

Na przegladarce Chrome mam IP normalne takie jak zawsze polskie, a na Operze tym razem nie zachodnie wybrzeza Afryki tylko USA. Czemu to sie tak zmienia i jak na Operze ustawic normalne polskie IP? Probowalem, ale lipa Smile


RE: Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - Scoobyx - 02-12-2015 22:39

Sprawdź czy masz coś wpisane w te pola, tak jak tutaj: https://www.polsl.pl/Jednostki/RJP2/FAQ/Strony/faq-serwerproxy4.aspx


RE: Geolokalizacja mojego IP - zachodnie wybrzeze Afryki - czemu? - MD96 - 02-12-2015 23:50

Mam dokładnie ten sam problem, a w te pola nie mam nic wpisane. Słaba sprawa bo sporo stron mi przez to nie działa i muszę specjalnie dla nich zmieniać przeglądarkę.