Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Juz jest labirynt ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: News (/Forum-News-105)
+----- Wątek: Juz jest labirynt ! (/Temat-Juz-jest-labirynt-12477)

Strony: 1 2 3


Juz jest labirynt ! - Driver - 26-08-2010 00:11

Już mozna rywalizowac o nagrode , ale jak dla mnie kompletna porażka .

1.W dziale nagrody nie było opcji "RYWALIZUJ"
2.Na Boxtalku przeczytałem ze trzeba dopisac do thisbox.pl /restock2.php,wiec tak zrobiłem i dostałem info ze przekroczyłem czas przejscia labiryntu , jak go nawet nie zobaczyłem .
3. Według mnie to uzupełnie jest wielkim kitem - wypowiadajcie sie


RE: Juz jest labirynt ! - kreatywny - 26-08-2010 00:20

Regulamin Uzupełnienia nagród na dzień 26.08.2010 - Rywalizacja.
§ 1 Postanowienia ogólne

1. Uzupełnienie nagród organizowane jest przez Operatora.
2. Rywalizacja trwa do godziny 23.59:59 dnia 26.08.2010.
3. Rywalizacja polega na przejściu myszką komputerową labiryntu w określony sposób, który reguluje niniejszy regulamin.
4. Rywalizacja jest dostępna po akceptacji niniejszego regulaminu.

§ 2 Zasady Rywalizacji

1. W Rywalizacji mogą wziąć udział Użytkownicy, którzy wcześniej dokonali rezerwacji nagrody poprzez kliknięcie na przycisk “rezerwuj” pod daną nagrodą.
2.Do Rywalizacji każdy Użytkownik może podejść tylko jeden raz.
3. Odświeżenie strony z grą “labirynt” skutkuje zakończeniem Rywalizacji i utratą szansy na nagrodę.
4. Użytkownik musi kliknąć na “Kliknij tutaj aby zobaczyć trasę”, aby odblokować widok trasy labiryntu, jednocześnie rozpoczyna się odliczanie 5 sekund na rozpoczęcie przechodzenia labiryntu. W przypadku, gdy czas ten dobiegnie końca, zegar liczący czas użytkownika w rywalizacji automatycznie startuje.
5. Użytkownik ma maksymalnie 2 minuty na pokonanie labiryntu. Po tym czasie automatycznie do bazy zapisywany jest czas.
6. Przechodzenie labiryntu rozpoczyna się klikając jednokrotnie na pole z literą “S” widoczne na mapie labiryntu.
7. Aby przejście labiryntu zostało zaliczone należy klikając zebrać wszystkie białe punkty i dopiero wówczas można przejechać kursorem na pole z literą “E”.
8. Użytkownikowi nie wolno klikać w czarne punkty na mapie. Kliknięcie w taki punkt skutkuje doliczeniem 60 sekund do czasu Użytkownika oraz obowiązkiem rozpoczęcia od nowa przechodzenia labiryntu.
9. Użytkownikowi nie wolno wyjść poza trasę labiryntu. Dotknięcie ściany skutkuje doliczeniem 5 sekund do czasu Użytkownika oraz obowiązkiem rozpoczęcia od nowa przechodzenia labiryntu.
10. Użytkownikowi nie wolno wyjść myszką całkowicie poza ekran pliku z grą od rozpoczęcia pierwszej próby przejścia labiryntu. Wyjście poza plik z grą skutkuje doliczeniem 60 sekund do czasu Użytkownika.
11. Użytkownikowi nie wolno nacisnąć jakiegokolwiek przycisku na klawiaturze. Wciśnięcie klawisza na klawiaturze skutkuje doliczeniem 60 sekund do czasu Użytkownika.
12. Użytkownikowi nie wolno korzystać z prawego przycisku myszy. Wciśnięcie prawego przycisku myszy podczas przechodzenia labiryntu skutkuje doliczeniem 5 sekund do czasu Użytkownika oraz obowiązkiem rozpoczęcia od nowa przechodzenia labiryntu.
13. Najechanie kursorem na pole “E” przez Użytkownika, w przypadku gdy nie zostały zebrane wszystkie białe punkty, skutkuje doliczeniem 5 sekund do czasu Użytkownika oraz obowiązkiem rozpoczęcia od nowa przechodzenia labiryntu.
14. Użytkownik nie jest informowany o uzyskanym swoim czasie.
15. 27.08.2010r. zostaną opublikowane wyniki. Nagrody zdobywają Ci Użytkownicy, którzy uzyskali premiowane nagrodą czasy podczas Rywalizacji.


§ 3. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują postanowienia Regulaminu serwisu ThisBox.pl.
2. Używanie wszelkiego rodzaju programów wspomagających udział w rywalizacji jest surowo zabroniony. Dotyczy również tabletów z ekranem.
3. Zabronione jest wykorzystywanie wszelkich błędów labiryntu.
4. W przypaku podejrzeń naruszenia zasad regulaminu Operator ma prawo do nie przyznania nagrody oraz do całkowitego zawieszenia Konta Użytkownika.
5. Gra działa w wersji falshplayer 10.x.[/spoiler]

Kto się odważy i przyciśnie "Akceptuje Regulamin"


RE: Juz jest labirynt ! - Driver - 26-08-2010 00:23

no ja nacisnąłem i mi odrazu wyskoczyło ze przekroczyłem czas labiryntu - ide sie poskarzyc tacie Big Grin


RE: Juz jest labirynt ! - kreatywny - 26-08-2010 00:27

trzeba poczekac do jutra pewnie dużo osób było i mieli lagi itp


RE: Juz jest labirynt ! - shaggan - 26-08-2010 00:27

W dziale nagrody byla opcja i z niej wszedlem na restock. Labirynt byl prosty o ile przeczytalo się regulamin.


RE: Juz jest labirynt ! - Admin - 26-08-2010 00:45

labiryn bardzo dopracowany - boty nie zadziałają thisbox się bardzo postarał i profesjonalnie wziął się za swój projekt Smile


RE: Juz jest labirynt ! - kreatywny - 26-08-2010 00:54

ma ktoś screena ?


RE: Juz jest labirynt ! - Killer - 26-08-2010 01:19

no jakos poszło śpieszyłem się więc pewnie dobry czas wyszedł, nie tknąłem ściany po prostu mknąłem jak burzaBig Grin


RE: Juz jest labirynt ! - cinexik - 26-08-2010 08:51

super!
teraz przynajmniej każdy ma szanseSmile
nie mozna klikać prawym ani klawiaturą!
hahaBig Grin!


RE: Juz jest labirynt ! - kreatywny - 26-08-2010 08:57

Lista chętnych na daną nagrodę przeraża ale możemy mieć nadzieję!

[Obrazek: 68107180.png]

A tu labirynt dla tych którzy ciekawi jak wygląda;D

[Obrazek: labiryntj.jpg]