Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com (/Temat-EasyProfitClub-ROI-118-147-easyprofitclub-com-124748)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com - kanibal54d - 01-02-2016 15:55

Konto PayPal admina zostało zablokowane ze względu na spory użytkowników.
Na razie ten procesor nie jest dostępny.
William daje kilka możliwości rozwiązań - na oficjalnej grupie można głosować w ankiecie.
Wszystkie osoby które miały wykupiony upgrade konta na rok dostały zwrot pieniędzy do account balance. Upgrade konta należy wykupić jeszcze raz z procesora płatniczego Payza, Perfect Money bądź BTC - z tego co zauważyłem maksymalnie na 30 dni.
Została dodana jeszcze jedna możliwość ulepszenia konta - szczegóły w zakładce upgrade account w panelu po lewej stronie.
W przeciągu kilku najbliższych dni - będą możliwe wypłaty na pozostałe procesory - Payza, Perfect Money, BTC.


RE: EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com - NEXT86x - 03-02-2016 13:59

Na jakim poziomie są obecnie naliczenia w tym programie ??


RE: EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com - kanibal54d - 05-02-2016 01:59

Mi wygasły paczki już dawno temu.
Teraz program ma nieco problemów związanych z PayPalem.
Dzisiaj puściłem wypłatę na Payza - ale już nie jest instant.
Dam znać jak dojdzie.


EasyProfitClub - ROI 118%-147% - easyprofitclub.com - Hybrid1990 - 30-07-2019 19:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.