Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) (/Temat-WYKONAM-Profesjonalne-posty-artykuly-na-Twoja-strone-i-nie-tylko-Szybko-i-tanio-124740)



[WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) - Eldarix - 26-11-2015 20:28

Witam serdecznie Wink

Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko!

Tak jak napisałem w temacie wykonam teksty, opisy, artykuły na Twoją stronę lub bloga w języku polskim lub angielskim. Do tej pory napisałem takich artykułów sporo jednak ostatnimi czasem sam korzystałem z oferty jednego z userów ponieważ potrzebowałem tekstów na mojego bloga, wynikało to z mojego lenistwa jednak w tym momencie postanowiłem tworzyć wpisy samemu i dodatkowo zarobić na pisaniu ich dla innych osób Wink

Jaki jest koszt takiego postu/artykułu?
Cena za 100 słów w języku polskim wynosi 2.50zł
Cena za 100 słów w języku angielskim wynosi 3zł

Dlaczego po angielsku drożej? Ponieważ moja znajomość języka angielskiego nie jest na tak wysokim poziomie abym pisał w tym języku równie szybko co po polsku - dlatego cena jest wyższa o 50gr.

Dlaczego powinieneś zamówić tekst u mnie?
- Teksty są w 100% autorskie, da się to sprawdzić
- Czas wykonania bardzo krótki, na drugi dzień tekst jest gotowy
- Staram się żeby posty były wykonane profesjonalnie

Dodatkowo jeżeli potrzebujesz grafiki ( np. do hacków ) na swojego bloga to jestem w stanie wykonać także grafikę za drobną opłatą Wink

KONTAKT:
email: [email protected]
GG: 50772979


RE: [WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) - kniew - 20-02-2016 17:54

czy temat dalej aktualny?


RE: [WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) - Eldarix - 01-03-2016 13:35

Aktualne Wink


[WYKONAM] Profesjonalne posty/artykuły na Twoją stronę i nie tylko! Szybko i tanio :) - Majka - 26-02-2017 09:00

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.