Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) (/Temat-Oszust-ShuQi-Paysafecard-300zl-124723)

Strony: 1 2


Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - adis663 - 26-11-2015 17:28

Kupiłem dziś od ShuQi kod Paysafecard za 300zł, zapłąciłem mu pierwszy (lecz był to błąd) gdy tylko otrzymałem kod razem z @[niebieski] sprawdziliśmy go i kod okazał się nie poprawny choć ShuQi cały czas twierdzi że kod był dobry.
Dodam ze kod otrzymał od jakiegoś kolesia niewiadomo skąd nie z forum, więc mógł go wykorzystać przecież..

poniżej dowody konta paysafecard:

[img][Obrazek: 76831324016931178475.png][/img]

[Obrazek: 06350236450232682812.png]

po sprawdzeniu kodu na paysafecard widać ze kod został doładowany na buka, lecz na buka ani ja ani @[niebieski] nie doładowywaliśmy.
[Obrazek: 24118492881019526108.png]

i tutaj, historia kodu:
[Obrazek: 72361036207375350547.jpg]

sama rozmowa z nim wydawała się jakaś podejrzana, spieszylo mu się.. pieniądze juz odrazu miałem wysłać, niżej screen:

[Obrazek: 12157702855863022232.jpg]
z góry przepraszam ze jakie kolwiek błedy, ale szybko strarałem się opisać ten problem..


ps. tak wogole po co miał bym go oszukiwać twierdząc ze kod nei działa i robić sobie nie potrzebne problemy i tracić tylko czas..


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - Majka - 26-11-2015 17:30

@[ShuQi]
facepalm


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - niebieski - 26-11-2015 17:42

Kod jak na dołączonych sreenach nie działał, cóż więcej dodać? @[ShuQi] masz Ty rozum i godność człowieka?


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - Majka - 26-11-2015 18:06


ShuQi ma 90 @% ostrzeżeń i nie zmieści sam postu w tym temacie.


CYTUJĘ PW od użytkownika ShuQi:

Cytat:Witaj, dziekuje za oznaczenie w temacie Wink Niestety nie mogę odpisać ponieważ dostałem ostatnio ostrzeżenie i przez najbliższych kilka dni nie będę mógł pisać postów jeszcze Wink

Zatem proszę o zamieszczenie postu w moim imieniu:

Witam wszystkich Wink to żałosne co ten człowiek wyprawia Wink
Ale zacznijmy od początku: Mam w tej chwili limit doładowań skrilla z poziomu paysafecard tj przekroczyłem pewną kwotę i muszę odczekać do końca miesiąca na wyzerowanie tego limitu, taki odgórny kaprys regulaminowy. Wiedzialem że otrzymam jeszcze kilka kodów PSC przed końcem miesiąca, a na moim koncie PSC.com jest juz spora suma, wiec nie chce magazynować i zamrażać gotówki na kolejne dni, więc wczoraj tj 25(mogę się mylić czy wczoraj czy 1-2 dni dalej) napisałem do tego użytkownika propozycję czy chce kupić kod PSC, i tak oto po rozmowie ustaliliśmy iż otrzyma on kody po 0.9. Umówiliśmy się że otrzyma on kod 300 za 270 zł+ ekspress.


Sytuacja wygląda tak: Otrzymuje kod od osoby trzeciej(nie pierwszy drugi czy pięćdziesiąty od niej kod mam) i przekazuje go Adrianowi Wink

Dlaczego uważam że chce mnie naciągnąć na wartość kodu?


1. Niech @[mamrocik] wypowie się jak użytkownik się zachowuje gdy "coś idzie nie po jego myśli", ile przekleństw i innych nie miłych słów poleciało, jest także dostępna opinia którą mamrocik napisał o nim Wink

2. Screen konta paysafecard --->

Kłamstwo pierwsze: użytkownik ten pisał że ma limit dodawania z psc --> skrill a jak widać na załączonym koncie jest ono puste w punktach Wink Więc nie mógł mieć limitu.

Kłamstwo drugie: Wystarczy wpisać w google "headlong limited" i wyskakuje informacja o buku "sporting bet" a nie betathome, więc dlaczego użytkownik tego dodał akurat z BAH?

3. Kod przed wysłaniem mu sprawdziłem dosłownie 5-10 sekund wcześniej jeszcze raz.

Sprawdzam wartość kodu, działa --> sprawdzam stan konta--> widzę ze gotówka dotarła----> wysyłam go ---> 30 sekund później piszę że jest wykorzystany. Po czym dodaje screen z PSC(patrz kłamstwo pierwsze) gdzie pisze dokładnie że kod został wykorzystany na BUK,a a nie konto PSC Smile

Kłamstwo trzecie: screen z konta PSC: Jest tam imie "Wojciech" a jak wiadomo ten użytkownik ma na imie i nazwisko Adrian *****(******* czy coś takiego) a mi wyraźnie pisał że ma limit na dodawanie, wiec jak?


4. Użytkownik był wyjątkowo spokojny jak na taką sytuację, mamrocik opisze jak zachowywał się on w innej podobnej sytuacji... Wink


Ode mnie to wszystko. Ja przekazałem kod dobry i moim zdaniem to jest próba wyłudzenia gotówki nic innego.


5. Coś na temat użytkownika mogą świadczyć zakładki jakie ma w przeglądarce: chociażby zaadoptuj faceta... Wink facepalm



RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - adis663 - 26-11-2015 18:24

tylko zauważ że jak kod był by dobry to po co miałbym robić taka afere teraz?? powiedz mi... Ty masz jakiegoś typka niewiadomo skąd, nie wiadomoego z jakiego zródła kody,
pewnie było tak że Ty mu napisałeś zeby podał kod wysłał Ci i odrazu potem przekazałem go mi a w tym samym czasie widocznie koleś wykorzystał kod..

Pisze do ShuQi na gg to nei odpisuje nawet.. Chce zeby napisał do typa o paragon i napisze do supportu ponieważ wszystko to idzie sprawdzić wszystko i bedzie wiadomo kto kod wykorzystał i bedzie sprawa rozwiązana.

Jestem zdania że to ShuQi z tym kolesiem mnie oszukali z tym kodem.

i widzę ze nawet nie przeczytałes dokłądnie tematu.. pisze że z użytkownikiem @[niebieski] screeny są z jego konta.
a co do buka to nie mam tam konta nawet..


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - mamrocik - 26-11-2015 19:18

No Hejeczka Jerk .
Jeśli się nie mylę znów Panowie mają problem beka .
Szanowny użytkownik adis663 robił kiedyś już interesy z Panem ShuQi ,
adis663 Napisał do ShuQi cytuje : "No i nara Wymian juz nie robie z Toba..."
Wiec po kiego znów pakować się do tej samej rzeki ? pokerface

adis663 fakt jest troszkę narwany Big Grin i szybko puszczają mu nerwy beka
ale panowie nie można tego załatwić na spokojnie ?

Patrząc chłodnym okiem :
1. Gość kupił psc .
2. Kod nie działa ?
3. Zgłasza do suportu.
4.Suport mówi, że kupon został wykorzystany wtedy i wtedy
LUB mieli awarię czy jakiś błąd w systemie impreza

No i teraz pytanie kto oszukał HuhHuhHuh ,
2 pogniewanych facetów miało motyw ...


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - adis663 - 26-11-2015 19:31

no zebyś wiedział @[mamrocik].. żałuje ze kupiłem ten kod od niego.

no i masz rację pod względem tego zeby zgłosić do supportu, pisałem mu to na gg ale widzisz, z nim się dogadać. cały czas twierdzi że kod dobry i dobry jak nie ma pewności przecież w 100% facepalm

ps. dodam jeszcze że wcześniej chciałem od niego żeby dał mi screen ze środki są napewno dostępne, lecz tego nie zrobił.. czyli jak widać miał coś do ukrycia a ja na słowo wierzyć nie bede a tym bardziej temu Panu.
aa no i jeszcze mnie ciekawi czemu ten Pan ma aż 90% ostrzeżeń, czyżby przypadek? raczej nie.
poniżej screen rozmowy:

[Obrazek: 25764050847729642176.jpg]


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - ScroX - 28-11-2015 22:58

@[adis663] i jak się sprawa skończyła? bo jestem ciekaw..


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - adis663 - 29-11-2015 01:12

nic się nie zakończyło.
czekam cały czas na meila od Paysafecard i wtedy zobaczymy dalej kto jest winny..
@[ShuQi] nawet nic więcej się nie wypowie w tej sprawie na gg tez teksty 'nie będe tracił czasu'. a tego jego gościa od tych kodów nie było jeszcze na gg, co jest bardzo ciekawe.. Undecided


RE: Oszust- ShuQi (Paysafecard 300zł) - Majka - 08-02-2016 18:29

(29-11-2015 01:12)adis663 napisał(a):  nic się nie zakończyło.
czekam cały czas na meila od Paysafecard i wtedy zobaczymy dalej kto jest winny..
@[ShuQi] nawet nic więcej się nie wypowie w tej sprawie na gg tez teksty 'nie będe tracił czasu'. a tego jego gościa od tych kodów nie było jeszcze na gg, co jest bardzo ciekawe.. Undecided


@[ShuQi] wyjaśniłeś sprawę?