Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co kupisz bliskim na święta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co kupisz bliskim na święta? (/Temat-Co-kupisz-bliskim-na-swieta-124717)



Co kupisz bliskim na święta? - Nicholas - 26-11-2015 16:14

Święta tuż tuż zatem najwyższa pora zastanowić się co sprawić bliskim na święta. Osobiście myślę nad laptopem dla siostry, golarką dla taty i jakimiś kosmetykami dla mamy. A Wy, Drodzy earnerzy? Pochwalcie się być może podsuniecie komuś fajny pomysł Wink

[Obrazek: gift.jpg]


RE: Co kupisz bliskim na święta? - koneser00 - 26-11-2015 16:20

Zaczne Smile Siostrzenicy na pewno jakieś ciekawe zabaweczki , tacie samochód , mamie jakieś fajne kosmetyki , dziewczynie pierścionek dosyć drogi i jakieś kosmetyki i wpłacę na Caritas 100 euro żeby też mieli co położyć na stół w święta bo to powinien wg mnie być taki czas gdzie każdy coś dostanie nie chodzi tylko o dary materialne ale tez wsparcie pomoc itp Smile Może przedwcześnie to powiem


ALE KOCHANI ZDROWIA BO TO NAJWAŻNIEJSZE ! OBY WASZE RODZINY BYŁY ZDROWE . Czego wam tu jeszcze życzyć zdrowie najważniejsze ale tak poza tym to jeszcze wielu sukcesów bo po to tu jesteśmy.No i oczywiście żeby portfele się nie domykały ! . Wiem życzenia troszkę takie nieudane ale jestem zdania ,że lepiej obskurne niż nieszczere Smile ! . Reasumując HOHOHO


Wesołych Świąt !


RE: Co kupisz bliskim na święta? - flown - 26-11-2015 16:28

Licencje na WinRara.

Ho ho ho!


RE: Co kupisz bliskim na święta? - Ascoran - 26-11-2015 19:30

(26-11-2015 16:28)flown napisał(a):  Licencje na WinRara.

Ho ho ho!

Jedyny prezent który zagwarantuje legalne wypakowywanie plików Huh
Ja osobiście sam nie wiem co kupić, młodszym pewnie jakąś zabawkę / grę a tacie chyba jakiegoś ładnego drona z kamerką bo ciągle chce polatać moim a niechętnie chce mu dawać 2,500zł żeby czasami gdzieś nie walnął Smile


RE: Co kupisz bliskim na święta? - saraj - 11-12-2015 16:46

Ja w tym roku kupuję tylko prezent dla dziadków, będzie wspólny i będzie to ciśnieniomierz. Ale nie byle jaki z marketu, a specjalistyczny naramienny ze sklepu medycznego. Może ktoś zna: https://kredos.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-omron-m6-specyfikacja
Bo mówią, że to jeden z lepszych modeli i zastanawiam się, czy tak jest naprawdę, bo co jak co, ale na ciśnieniomierzach się nie znam.
Wiem za to, że babcia ma nadciśnienie, a nie jest to coś, co powinno się ignorować, więc naprawdę sądzę, że dobry będzie takie prezent.


RE: Co kupisz bliskim na święta? - wo342 - 11-12-2015 17:24

Doradzi mi ktoś co mógłbym kupić moim najbliższym?
Ojcu, matce i braciom (5lat i 18lat). Za dużo kasy nie mam, z jakieś 250-300zł będę mógł wydać (ciężkie życie praktykanta na pierwszym roku...). Podajcie jakieś propozycje. Dodam też że alkoholu mi nie sprzedadzą bo mam tylko 16lat..


RE: Co kupisz bliskim na święta? - hardcorepawn2017 - 09-02-2016 21:01

Kondomy dla dziadka. Big Grin


RE: Co kupisz bliskim na święta? - Majka - 09-02-2016 21:08

(09-02-2016 21:01)hardcorepawn2017 napisał(a):  Kondomy dla dziadka. Big Grin

Dobre Huh ale już po świętach Tongue


PS: Ban za multi Jerk

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.