Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeksztalcenie konta Fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Przeksztalcenie konta Fb (/Temat-Przeksztalcenie-konta-Fb-124708)



Przeksztalcenie konta Fb - kamilg49 - 26-11-2015 12:30

Siemka tak jak w temacie, szukam sposobu przeksztalcenia konta Facebook w Fanpage. Prosze o instrukcje i ile znjomych jest maksymalna na przeksztalcenie?


RE: Przeksztalcenie konta Fb - mysc - 26-11-2015 14:40

By to zrobić wystarczy wejść w ten link i postępować tak jak przy tworzeniu nowego fanpage'a : https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

Maksymalna ilość znajomych to 5k - więc takie jest również maksimum lików z przekształcenia. Wszyscy znajomi staną się fanami FP.


RE: Przeksztalcenie konta Fb - Betdnia.pl - 27-11-2015 08:26

łooo to zaskoczenie, nie wiedziałem ze tak mozna Big Grin Poszła reputa dla Ciebie.

A jak z zasiegiem takiego FP?


RE: Przeksztalcenie konta Fb - jaremo098 - 27-11-2015 09:27

Nie do końca się zgodze z mysc ponieważ z tego co zauważyłem nie wiem czy coś się nie zmieniło ale ci znajomi którzy wysłali nam zaproszenie do znajomych a my mimo że ich nie zakceptowaliśmy oni też są dodawania do fanpage.


RE: Przeksztalcenie konta Fb - effig - 27-11-2015 10:11

Tak czy siak ja też dziękuję za info :-)


RE: Przeksztalcenie konta Fb - mysc - 27-11-2015 12:58

(27-11-2015 09:27)jaremo098 napisał(a):  Nie do końca się zgodze z mysc ponieważ z tego co zauważyłem nie wiem czy coś się nie zmieniło ale ci znajomi którzy wysłali nam zaproszenie do znajomych a my mimo że ich nie zakceptowaliśmy oni też są dodawania do fanpage.

Możliwe, nie wiem Smile


RE: Przeksztalcenie konta Fb - zila - 27-11-2015 13:12

dołączę się do dyskusji - a po przekształceniu na FP mozna powrócić do poprzedniej wersji?


RE: Przeksztalcenie konta Fb - zet01 - 27-11-2015 13:46

ja kiedys probowalem przerobic zenskie z 5k znajomymi i efekt jest taki ze wciaz mam ten profil + jej fp bez polubien chociaz znajomi powinni przejsc na polubienia


RE: Przeksztalcenie konta Fb - mysc - 27-11-2015 14:02

(27-11-2015 13:12)zila napisał(a):  dołączę się do dyskusji - a po przekształceniu na FP mozna powrócić do poprzedniej wersji?

Podobno można zgłosić "pomyłkę" i teoretycznie po 2-3 tygodniach zmiana zostanie cofnięta przez pracownika FB. Nie wiem jak, gdzie i czy na pewno to działa Smile



zet01, musiałeś zrobić coś nie tak albo mogłeś mieć czasową blokadę na koncie - to uniemożliwia zmianę.