Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin (/Temat-Nowa-gierka-swieza-do-zarabiania-bitcoin-124697)

Strony: 1 2


Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - pumas26 - 25-11-2015 23:21

Witam ponownie . znalazlem nowa gierke na androida w ktorej napazamy w wyswietlacz androida ( najlepiej dwoma palcami) i tak zarabiamy nowa kryptowalute Tap. A potem wymieniamy na btc. Sama nazwa ,,tap,, juz mowi o co w gierce chodzi . diff w gierce jest malutki i widac ze dopiero z 3 do 7 polaczen jest do gierki . czyli chyba 3 do 7 osob gra . ja juz mam level 9 ty. Zagrajcie zobaczycie fajnie szybko idzie . gierke znajdziecie na stronce http:// pumas26.wix.com/highendfaucet pumas26.wix.com/highendfaucet. Pod przyciskiem : Tap Android game mining bitcoin . zapraszam . swiezutka gierka . bedziecie jedni z pierwszych majac ta gierke. Pozdrawiam
Gierka tylko na androida

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka

Juz mam level 12 i 56 blokow znalezionych Smile progres szybciej sie laduje

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - djMruczekk - 25-11-2015 23:41

Spoko ale jak wypłacić te btc bo da się tylko Tab innemu ludziowi wysłać Big Grin


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - pumas26 - 25-11-2015 23:48

Po tym jak w gierce duzo Tap zarobisz , to potem wchodzisz na stronke od tej gierki , logujesz sie na konto i jest zakladka exchange i wpisujesz ile Tap chcesz wymienic na btc i wpisujedz adres btc i idzie na portfel btc . nie wiem jakie minimum jest ale mam nafzieje ze szybciej sie bedzie zbierac tap gdy dojde do wyzszych leveli .

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka

Link do stronki od tej gierki jest u mnie na stronce pod nazwa ,,Tap android game mining bitcoin,, .

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka

http:// pumas26.wix.com/highendfaucet pumas26.wix.com/highendfaucet

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - Toniro - 26-11-2015 11:51

Ile Tab dostajesz za blok?


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - djMruczekk - 26-11-2015 12:00

no jak na razie marne 0.001 tab Smile I co blok reklama Big Grin


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - pumas26 - 26-11-2015 12:11

Za blok dostaje 0.001 Tap ale na stronie przetlumaczylem translatem i pisze ze Rewards zalezny od poziomu uzytkownika, w grze obiektow, przychodow od reklam, specjalnych promocji, kraju pochodzenia uzytkownika itd.

P.s. ktory macie level?
Bo ja wczoraj poszedlem spac ale na 21 leverze skonczylem .

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - banipunz - 26-11-2015 15:45

Okej, zaczalem sie w to bawic
0.001TAB to AZ 3 satoshi Lol


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - pumas26 - 26-11-2015 18:25

Moze zainstaluje ktos do tego jakiegos auto clickera i ustawi zeby wlaczac i wylaczac np przyciskami glosnosci ? Jak ktos cos wymysli to niech pisze.
Acha jesli ktos bedzie mial rewards wiekszy niz 0.001 tap to niech tu pisze , moze dowiemy sie kiedy i jak sie zmienia rewards.
P.s. widze ze kurs tap spadl o 1000 sat.

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - banipunz - 27-11-2015 20:44

I jak, doszedl ktos do wiecej nic 0.001TAP/blok?


RE: Nowa gierka swieza do zarabiania bitcoin - pumas26 - 27-11-2015 23:23

Ja nadal mam 0.001 tap za blok i 22 level . rzadko w to gram bo mam inne zajecia jak sie zmieni na 0.002 to wroce do grySmile

Wysłane z mojego V4 przy użyciu Tapatalka