Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję mentora LeamMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję mentora LeamMore (/Temat-Poszukuje-mentora-LeamMore-124696)



Poszukuję mentora LeamMore - Virus4 - 25-11-2015 23:21

Witam
Poszukuje mentora w LeadMore, czytałem wiele tematów, próbowałem własnych sił ale jakoś nie wiem z której strony ugryźć ten torcik żeby coś zarobić... W prawdzie 18 zł wpadło ale szczerze mówiąc sam nie wiem jak xD Więc jak by ktoś mnie poprowadził z chęcią bym się w jakiś sposób odpłacił, oczywiście jestem zmotywowany oraz posiadam wiele czasu na prace nad moim zarabianiem Smile Dodam ze zgłosiłem się na stronie LeadMore do mentora, ale brak odpowiedzi...


RE: Poszukuję mentora LeamMore - dzejkobs - 26-11-2015 19:34

W LM masz zakładkę mentorzy Smile Jeśli na prawdę potrzebujesz mentora to zgłoś się do jednego z nich i po problemie Wink


RE: Poszukuję mentora LeamMore - gibon21 - 26-11-2015 19:37

(26-11-2015 19:34)dzejkobs napisał(a):  W LM masz zakładkę mentorzy Smile Jeśli na prawdę potrzebujesz mentora to zgłoś się do jednego z nich i po problemie Wink

Toz chyba chlopak pisze ze zaden mentor sie nie odzywa....


RE: Poszukuję mentora LeamMore - kondekon12 - 26-11-2015 19:42

(26-11-2015 19:37)gibon21 napisał(a):  
(26-11-2015 19:34)dzejkobs napisał(a):  W LM masz zakładkę mentorzy Smile Jeśli na prawdę potrzebujesz mentora to zgłoś się do jednego z nich i po problemie Wink

Toz chyba chlopak pisze ze zaden mentor sie nie odzywa....

Gdzie napisal, ze zaden? Zgłoś się do kolejnego, moze on sie odezwie (o ile tego nie robiles)


Poszukuję mentora LeamMore - Majka - 01-03-2016 18:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.