Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO linkowanie postow Authority PAge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: SEO linkowanie postow Authority PAge (/Temat-SEO-linkowanie-postow-Authority-PAge-124687)



SEO linkowanie postow Authority PAge - obik69 - 25-11-2015 21:45

Czesc,
jestem nowy w tym temacie czym bardziej zaglebiam sie w temat tworzenia bloga i SEO tym wiecej nasuwa mi sie pytan.
Chcialem spytac o co chodzi z linkowaniem do wlasnej strony?
To oznacza ze np mam we wpisie Vegetables, robie to jako url i dodaje np odnosnik do wikipedia? albo cos w tym stylu?


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - wasia90 - 26-11-2015 00:54

Coś w tym stylu, tyle, że linkujesz do swojej strony z innej strony, a nie ze swojej strony od innej strony. Np. wchodzisz na jakiegoś bloga i możesz tam zostawić komentarz i podać tam link do swojej strony. Jeżeli autor bloga zgodzi się na umieszczenie komentarza, to masz link do swojej strony.


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - obik69 - 26-11-2015 13:37

czyli wypozycjonowanie sie wcale takie proste nie jest... a dodaje linki do glownej strony czy do wpisow ?


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - Admin - 26-11-2015 18:14

Oczywiście że nie jest Smile no i link linkowi nie równy, linki zbierasz tam gdzie się da, im domena starsza, im wyższym ma pagerank (PR) tym lepiej.
Mało gdzie będziesz miał szanse podlinkować swoją stronę na stronie głównej, warto mieć linki ze stron powiązanych tematycznie.


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - obik69 - 26-11-2015 21:00

ehh, pol zycia mi zejdzie zeby to ogarnac Sad


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - wasia90 - 27-11-2015 00:29

Na pewno jest to więcej niż jeden wieczór, ale ta wiedza raz zdobyta procentuje na lata później Wink


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - Admin - 27-11-2015 20:53

Niektórzy z tej wiedzy żyją i to całkiem przyzwoicie - utrzymywać się z samego pozycjonowania można Smile


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - obik69 - 28-11-2015 22:03

takie pytanko czy linkowanie na forach tematycznych jest odbierane przez google jako spam czy cos, i pozniej dostane filtr?


RE: SEO linkowanie postow Authority PAge - wasia90 - 29-11-2015 02:31

To zależy czy spamujesz czy piszesz merytorycznie. Google bardzo lubi słowo "naturalnie". Naturalnie czyli to co robiłby normalny Kowalski nie mający żadnego pojęcia o pozycjonowanie. Więc nie ma nic złego jak udzielasz się na jakimś forum bo jest to naturalne.