Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z fejsbuczkiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z fejsbuczkiem (/Temat-Problem-z-fejsbuczkiem-124659)



Problem z fejsbuczkiem - xeffis - 25-11-2015 13:05

Witam
Wczoraj założyłem po kolei 4 konta. Tzn - założyłem > ustawiłem wszystkie dane jak praca, zamieszkanie itp, wrzuciłem zdjęcie, poprosiłem o dołączenie do okolo 4-5 grup, i tak 4 razy. Za piątym razem od razu po rejestracji dostalem weryfikacje i tak juz kilka kolejnych (pewnie z 5) kont odrazu po rejestracji dostało weryfikacje... Próbowałem z trybu incognito w Chromie, usuwałem cookies i dalej to samo... Sad
P.S Robiłem to wczoraj wieczorem, dziś rano tez próbowałem ale wciąż to samo.

Ktoś coś pomoże?


RE: Problem z fejsbuczkiem - marcel_kk - 25-11-2015 13:17

Masz stałe czy zmienne IP?
Jak stałe to je bloknęli i za każdym razem będziesz miał weryfikacje.


RE: Problem z fejsbuczkiem - xeffis - 25-11-2015 13:18

Tak, stałe. Jakieś proxy czy coś pomoże?


RE: Problem z fejsbuczkiem - weider91 - 01-12-2015 23:41

Ja zrobiłem z 30 kont bez weryfikacji, później za każdym razem wołało o weryfikację tel, nawet gdy resetowałem router, bo mam zmienne ip, to też na jakies 10 kont jedno udało się zrobić bez weryfikacji.


RE: Problem z fejsbuczkiem - rekki - 05-12-2015 23:35

Fb wykrywa nie tylko IP, ale również urządzenie, a zmienne IP często jest podobne do siebie, więc łatwo można je wykryć. Stosuj zmiennego user agenta + zmienne IP.