Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie + SUB/Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skracanie + SUB/Premium (/Temat-Skracanie-SUB-Premium-124657)



Skracanie + SUB/Premium - rekki - 25-11-2015 12:14

Temat pewnie był przewijany xx razy, ale nie znalazłem nic, co by mnie zadowoliło.
Chodzi o skracanie linków, typu shorte czy adfly.
Mam kilka pytań do wtajemniczonych.

SKRACANIE

1. W jakim serwisie najlepiej zlicza wejścia?
2. W którym serwisie najlepiej wychodzi ruch z FB, głównie z Polski + troszeczkę Europy.
3. W jakim serwisie najlepiej wygląda sprawa z wypłatami?
4. Czy są jakieś opóźnienia w zliczaniu wejść?


SUB/PREMIUM

Co jest lepsze w świetle prawa - program pobieranie - dawanie RL Contentu, ale nie mam do programu praw autorskich (do pobrania za darmo z neta, oficjalny produkt, typu antywirus) czy po prostu nie dawanie nic, po wypełnieniu oferty?



W razie w, będzie dodawał kolejne pytania,



pozdro!


RE: Skracanie + SUB/Premium - mysc - 25-11-2015 22:21

SKRACANIE

1.W jakim serwisie najlepiej zlicza wejścia?

Zdecydowanie najlepiej zlicza shorte, drugie w kolejnosci jest adfly - reszta daleko z tyłu.

2.W którym serwisie najlepiej wychodzi ruch z FB, głównie z Polski + troszeczkę Europy.

Odpowiem krótko : shorte - o ile uporasz się z ciągłymi blokadami linków :>

3.W jakim serwisie najlepiej wygląda sprawa z wypłatami?

Adfly. Zlecasz wypłatę w dowolnym momencie i kolejnego dnia już dostajesz pieniądze na PP :> Automatyczne wypłaty są w adfly - 1 dnia miesiąca, w shorte - 10 dnia miesiąca. W obu serwisach minimum to 5$.

4.Czy są jakieś opóźnienia w zliczaniu wejść?

Na shorte statystyki są w trybie LIVE, natomiast w adfly jest opóźnienie 30-minutowe Smile


Co jest lepsze w świetle prawa - program pobieranie - dawanie RL Contentu, ale nie mam do programu praw autorskich (do pobrania za darmo z neta, oficjalny produkt, typu antywirus) czy po prostu nie dawanie nic, po wypełnieniu oferty?

Obie opcje są nielegalne. Ustawiam w kolejności od "najlepszego w świetle prawa" :

1. Nie dawanie niczego
2. "sprzedaż" oprogramowanie freeware - tutaj ciekawa interpretacja prawa : http://www.gnu.org/philosophy/selling.pl.html


Zaznaczam, że mogę się mylić - najlepiej takie pytania zadawać administracji serwisu w którym zarabiasz.




.


RE: Skracanie + SUB/Premium - Majka - 29-12-2015 19:03

Na życzenie autora tematu - zamykam.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.