Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) (/Temat-fiverr-wyplata-srodkow-nowy-sprzedajacy-124644)



fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - Vamph - 24-11-2015 21:55

Siemka. jakiś czas temu zacząłem reselling na fiverr i uzbierało mi się tam kilka $. Chciałbym je wypłacić, lecz status tych $ to "Funds Pending Clearance". Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? mam rozumieć to tak, że mam czekać 14 dni aby wypłacić te $ ? żałosne trochę...


RE: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - Dzonyy - 25-11-2015 00:10

Dokładnie tak, musisz odczekać 14 dni, aby wypłacić zarobione pieniądze. Kiedyś zarabiałem na Fiverr i pamiętam, że faktycznie było to trochę problematyczne. Niestety nic z tym nie możesz zrobić.


RE: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - Vamph - 25-11-2015 21:54

(25-11-2015 00:10)Dzonyy napisał(a):  Dokładnie tak, musisz odczekać 14 dni, aby wypłacić zarobione pieniądze. Kiedyś zarabiałem na Fiverr i pamiętam, że faktycznie było to trochę problematyczne. Niestety nic z tym nie możesz zrobić.

A czy jeśli dostanę kilka rep + to jest szansa na zniesienie tej blokady ? Dostałem 5 pozytywnych ocen....


RE: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - bartex89 - 26-11-2015 21:49

te 14 dni jest stałe dla wszyskich. wszyscy bez wyjatku maja taki czas blokady srodkow i tego sie nie zmieni. na seoclerks jest tylko 5dni blokady


RE: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - eciver - 26-11-2015 22:53

del


RE: fiverr - wypłata środków (nowy sprzedający) - moonlightsun - 23-08-2019 00:51

(25-11-2015 00:10)Dzonyy napisał(a):  Dokładnie tak, musisz odczekać 14 dni, aby wypłacić zarobione pieniądze. Kiedyś zarabiałem na Fiverr i pamiętam, że faktycznie było to trochę problematyczne. Niestety nic z tym nie możesz zrobić.
a czy przed wypłatą na paypal trzeba jakoś potwierdzić tożsamość dowodem osobistym albo innym dokumentem tak jak na upwork? czy bez problemu można?